Wpis z mikrobloga

Jaka jest najgłupsza rzeczy która zrobiliście na początku zarazy? (Pod warunkiem, że się na nią w ogóle nabraliście)
Ja chodziłem w masce na świeżym powietrzu myśląc, że ochroni mnie to przed potężnym wirusem xD chwaliłem również zakład w którym pracuje, że stosowali praktykę ddm która była absurdem w miejscu gdzie jest tysiąc osób

#koronawirus
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@odyn88 poszedłem w godzinach dla seniorów do Lidla po dwa kartony Perlenbachera z promocji i jakieś narzędzie z Parkinsona. Ochroniarza nie było akurat a ja na pełnej z wózkiem pełnym browarów po Lidlu.....
  • Odpowiedz
@odyn88 ja akurat od początku miałem w------e ale moja różowa dostawała kuwricy jak czegoś nie umyłem po przyjściu z zewnątrz. wszytko było myte co kupiłem. Raz wróciłem z pół kilo szynki krojonej i ta płukała każdy plasterek bo jej powiedzielalem ze w lewiatanie baba na mięsnym była bez przylbicy.

Przez tego wirusa nabawiłem się strasznej przewlekłej choroby

  • Odpowiedz
@odyn88: chodziłem w masce która rzeczywiście coś tam zatrzymywała, przez co ciężko było cały dzień w tym syfie wytrzymać.

Dopiero potem zakupiłem maski lniane z porami jak sam skur$esyn i już było spoko
  • Odpowiedz
  • 3
@odyn88 Raz mnie babka w żabce zabiła pytaniem czy to są rzeczy pierwszej potrzeby. Sobota późne popołudnie, kupowałem cziperki i p--o. Było mi wtedy głupio, strasznie głupio.
  • Odpowiedz