Wpis z mikrobloga

@steny-jwr: Może awaria, często ISP jak ma jakieś prace serwisowe / awarie to istnieje szansa że konkretne strony nie będą działać - nie określiłbym tego jako blokady
  • Odpowiedz
@steny-jwr na 100% to robota orange. testowałem u siebie i u kumpla. pomaga tylko VPN, zmiana DNS nie.
chyba na głowę upadli u pomarańczowych, będę starał się dowiedzieć na infolinii ocb
  • Odpowiedz
oczywiście po kilku telefonach orange stwierdza, że wszystko u nich OK xD

u nich się ładuje i wszystko gra! xD

Bareja lubi to ( ͡° ͜ʖ ͡°) Czekam z utęsknieniem na koniec umowy. W końcu mam alternatywę w postaci światłowodu u lokalnego ISP.
Kubrek - oczywiście po kilku telefonach orange stwierdza, że wszystko u nich OK xD 

...

źródło: niemam%2Bplaszcza

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 1
Dziwne bo raz działa raz nie, czasami resetuje router i odznaczam lub zaznaczam w opcjach wymuś ipv4 czy jakoś tak i pomaga na jakiś czas ale może to nie to ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@steny-jwr: bo blokowane są dane pulę adresów ip 83.1 83.5 83.8 83.9 i 83.10 te pule wiem że na pewno nie odpalają xda i kilka innych stron jak wymuszasz ipv4 to domyślam się że korzystasz z ipv6 tam już masz inne pule i inną budowę adresu ip
  • Odpowiedz
@danek_ dzięki za wyjaśnienie. Barany z supportu mi nie pomogły, a Ty tak. Zmiana na ipv6 rozwiązuje problem. Tak jak piszesz przydziela inne pule IP niż blokowane 8X.X
  • Odpowiedz