Wpis z mikrobloga

Jeśli dwa tygodnie leżał pod jakimiś liśćmi w tym zbiorniku wodnym, w konserwującej temperaturze to nie ma tu nic szokującego. Ale jęków—stęków, szyderstw na Policję będzie masa. W stojącej wodzie i przy słabym wietrze mógłby leżeć tam przez całą zimę, nawet do marca i nikt by nie zauważył. #trojmiasto #gdansk #gdynia #policja
Poludnik20 - Jeśli dwa tygodnie leżał pod jakimiś liśćmi w tym zbiorniku wodnym, w ko...

źródło: Screenshot_20231107-201744

Pobierz
  • 19
@ms86: o właśnie! Coś mi przemknęło, że coś takiego tam jest, bo było wspominane, ale nie byłem pewien więc wyobraziłem sobie standardowy większy staw, bo i w takim ciało mogłoby być trudne do odnalezienia. To był sprawny fizycznie facet w sile wieku, przeszkolony...
@fwraven: akurat w tym temacie jestem optymistą, wydaje mi się, że najwięcej jest ludzi tak myślących. Moim zdaniem warto się odzywać, bo wtedy te osoby stają się jakby śmielsze i też przynajmniej zaznaczają się w publicnej debacie. To są wnioski na temat „spiral milczenia”, którą zdefioniowała – w dość niestety nudnej – no ale taka jest prawdziwa robota naukowca – ksiązce Elisabeth Noelle-Neumann w latach 70, analizując zjawiska w niemieckim dyskursie
@fwraven raczej się nie dowiemy jaka była/jest prawda. Jedynym niezaprzeczalnym faktem jest, że nie żyją 3 osoby.

Policja powinna sprawdzić sprawę Borysa i komandosa z Redy, czy nie ma wspólnych wątków.

Uważam, że ta sprawa powinna zostać dobrze zbadana przez psychiatrów i psychologów, a później przedstawiona opinii publicznej. Cel? Uświadomienie ludziom, że musimy dbać o psychikę swoją oraz bliskich.

20 lat małżeństwa, 3 dzieci i taka tragedia.
@Poludnik20: No ze dwa dni media mówiły o fakcie, że dwóch policjantów go widziało, pobiegło za nim ale dostali #!$%@? i skopał psa. Prześledź te hasło na wykopie, poczytasz to od większej ilości osob tutaj, więc to nie jest zbiorowa halucynacja
@Zly_On: ciekawe czy choć jeden link do jakiejś wiksze gazety jest, bo ja też lubię czasem tak pobrykać w wyobraźni. Czasem nawet za bardzo. Ale staram się w takich poważnych sprawach tego nie robić.
@Zly_On: ale to WP sobie coś wymyśliła nie policja „Jak nieoficjalnie ustaliła Wirtualna Polska, funkcjonariusze są przekonani, że podejrzany nadal ukrywa się w lesie. Jak nam mówią, byli o krok od złapania mężczyzny”.
@Poludnik20: rozumiem, lecz chciałeś link do jakiejś większej gazety. WP jest jedną z największych, tym bardziej jeśli byłoby to fake info, przydałoby się odniesienie rzecznika prasowego policji.

No ale cóż, granatniki wybuchają, władza skompromitowana, każdy może pisać co chce bez żadnych głośnych i cichych konsekwencji... xD