Wpis z mikrobloga

No przecież da. Tylko co innego szukać i ustalić właściciela, a szukać właściciela w celu ukarania...


@kureci_paratko: A co jak do auta przyjdzie ktos inny a nie wlasciciel?
Panowie zapytaja kto jest wlascicieem? Przeciez sami to moga ustalic DUZO SZYBCIEJ.

Ba - jeszcze lepiej. Do auta przyjdzie czlonek rodziny. Wtedy nawet nie musi mowic kto jest wlascicielem :)

A wystarczy sprawdzic rejestracje. I zapytanie do wlasciciela "kto kieowal samochodem w dniu
@gorzki99 tak więc czemu się nie stosują do tego? Wysłać funkcjonariuszy pod adres zameldowania właściciela auta, a w przypadku niewskazania kierowcy to dowalić mandat i założyć sprawę za utrudnianie śledztwa. Można też sprawdzić kamery i pokazać nagranie podejrzanemu, mówiąc, że nie wskazując sprawcy będzie miał postanowiony zarzut współuczestnictwa. takich kombinujacych cwaniaków trzeba tępić.
tak więc czemu się nie stosują do tego?


@kureci_paratko: A Ty sie mnie pytasz? Przeciez to ja pierwszy o to zapytalem :))

Taniej, szybciej i skuteczniej. No chyba ze nie chca znalezc wlasciciela.

Jest jeszcze szybszy sposob. Jak ja sie kiedys zakrecilem i zapomnialem zaplacic podatku gruntowego (te grosze co placisz do urzedu miasta jak masz mieszkanie wykupione) to mi z wyplaty sciagneli. Wszystko da sie ustalic. Po cholere koczowac pod
miasto wysyła strażników do pilnowania samochodu 24/7


@brednyk: Ależ oni nie pilnowali go 24/7. Trochę postali, fotki cyknięte a auto nocą zmienilo lokalizacje i jest już namierzone przez mieszkańców ( ͡° ͜ʖ ͡°)
za niewskazanie jest 500zł, czasem sąd da wiecej.


@mtgosciu: Ale mnie nie interesuje ile jest. Mnie interesuje sam tryb "namierzania wlasciciela"
To jest do ogarniecia w moment. Nie trzeba koczowac godzinami.

ale za co wy chcecie karać właściciela?


@Emill Jak to stwiedzil jakis koles - nie mozna wyjechac przed poniedzialkiem - zanim beton nie stezeje i dlatego poki co go nie ruszaja. I jak to powiedzial "chcemy aby wlasciciel sie zgolsil
Spokojnie po betonie można już po dobie stanąć a tu minęło co najmniej 48/60h


@brednyk: Fajnie ze wiesz dokladnie jaki beton tam lali. Muszisz miec dostep do wielu informacji.

NIe masz dostepu do takiej ze KAZDY BETON TWARDNIEJE INACZAEJ, Wiedza tajemna? No coz. niektorzy ja posiadaja.
redaktor przecież tam już chodził i pokazywał drobne ślady po butach

Więc już w poniedziałek była tam ekipa z kamerą


@brednyk: Biedny ten redaktr jak wazy tye co auto. W poniedzialek.

Tymczasem jak to koles z urzedu miasta wspomnial w weekend (przed poniedzialkiem)" do poniedzialku nie mozna tego samochodu ruszyc bo beton bezie twardnial.A tymasem w niedziele (czy jakos tak mamy ze auta nie ma). Niedziela jest przed poniedzialkiem o ile