Wpis z mikrobloga

@Bursaj: zaraz, chwileczkę - kasę wpłacamy na fundusz powierniczy, jak ktoś z nas przegra to zabiera hajs/akt własności - ty też musisz tę samą wartość oddać :D Nie ma że ja tylko coś stawiam, oj nie, chętnie puszcze cię z torbami :D Deal? O ile masz taki majątek w co śmiem wątpić, no ale daję szansę.
Jak Tam, Herr Tusk? Fundusze unijne odblokowane?


@RandomNetUser: ale zdajesz sobie sprawę, że ten jakże skandaliczny temat nieodblokowanego KPO w ciągu 21,37 sekund po exit pollach to generalnie grzeje tylko przygłupów z konpederacji? Czyli jakieś 7% uprawnionych do głosowania? Nikt zdrowy na umyśle nie daje o to najmniejszego #!$%@?.
Stawiam dom (~ 3 mln zł),


@datester: xD

Tak samo jak kurdupel nikogo nie rozliczył


@datester: już udowodniłeś że czerpiesz informacje z tvp, ale kogo i za co miałby rozliczyć?

rudy kaszub nie pociągnie do odpowiedzialności decydentów w stylu pinokia, midasa, kurdupla czy innych


@datester: czyli co liczymy tylko od ministra w górę? Mi pasuje.

Załóż się! Problem?


@datester: nie widzę żadnego, darmowa kasa, możemy się umówić i
@Deska_o0: dziecko drogie, nie wiem czy masz 3 bańki - co jeśli stracę tylko mój jakże cenny czas? Kto mi za to odda? Twoi starzy? Z czego? Z żebrów pod skłotem? XD

W każdym razie, umowę można podpisać u pierwszego lepszego notariusza, tylko pamiętaj - masz przynieść 3kk PLN w gotówce i zostawić je w depo.
@datester: a ja śmiem wątpić, że ktoś kto własnym wysiłkiem dorobił się domu za taką kwotę tak lekko nim szasta w komentarzach na portalu że śmiesznymi obrazkami ( ͡° ͜ʖ ͡°). Ja mam na tyle rozumu, że nie będę stawiał swoich lat pracy od tego co zrobi rudy czy karakn. Twoje zaproszenie brzmiało właśnie tak, że jesteś w 100% przekonany, że stanie się tak, a nie inaczej
@RandomNetUser: Przecież odblokował. Jest umowa z KE, jak tylko zostaną złożone projekty ustaw, pójdzie pierwsza transza. Kolejne będą zależeć od realizacji kamieni milowych (czyli głównie odwracania deform PiSu). Nie wiem, czego więcej oczekujesz od osoby, która nie jest nawet premierem-elektem na ten moment.
To KO wygrała wybory?


@HrabiaTruposz: #!$%@?, wykopki Schrodingera normalnie xD Jak trzeba powołać premiera, to wielkie oburzenie że to OCZYWISTE, że Duda powinien był wybrać Tuska, bo to m.in jego ugrupowanie wygrało wybory - ale jak już trzeba dotrzymać obietnicy o odblokowaniu KPO, to nagle jednak to PiS wygrał xD
@RandomNetUser PiS wygrało wybory i otrzymało misję tworzenia rządu od Prezydenta Andrzeja Dudy więc przestań siać lewacką propagandę bo prawda jest taka, że wyciągną kilku sprawiedliwych spośród lewactwa i będą mieli większość, dopiero teraz czas odbudować Polskę.
@HrabiaTruposz

>To KO wygrała wybory?


Jakoś na TVN24 ciągle w ostatnich dniach widzę pasek "OPOZYCJA WYGRAŁA WYBORY", może powinieneś zadzwonić i powiedzieć, żeby poprawili xD

Skończcie z tym żałosnym damage controlem, bo to bardziej żenujące niż jakiekolwiek tłumaczenia Mentzena nt. twitów o usunięciu PIT-u xD