Wpis z mikrobloga

Mireczki, są na świecie jeszcze jacyś współcześni jasnowidze poza #jackowski , którzy mają jakiś większy posłuch w swoim kraju lub na świecie?
Szukałem pod różnymi hasłami na yt i niczego wyróżniającego się nie znalazłem poza jakimiś odosobnionymi świrami z kilkoma subskrybcjami.
Jakoś mi się nie chce wierzyć, że obecnie Polak jest najpopularniejszym jasnowidzem na świecie bo nie ma żadnej konkurencji. Nie ma jakiegoś amerykańskiego czy chińskiego odpowiednika Jackowskiego?
#jackowski #medium #teoriespiskowe #ator #paranormalne #youtube #ufo
  • 9
  • Odpowiedz
@enten: chcesz mieć mózg rozmiękczony przez inteligentnego manipulanta który manipule inteligentnie tak że nie wyłapiesz od razu że to manipulacja kropka
  • Odpowiedz
  • 2
A co niby przewidział Jacula? Bo nie kojarzę.


@dr3vil: Że coś poważnego się wydarzy i to będzie miało związek z nietypowym wydarzeniem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@enten: zależy co rozumiesz przez jasnowidz. Jeśli mówisz o celebrycie, który najpewniej jest nikim więcej jak scam artystą jak rzeczony Jackowski, to pewnie jakichś się tam znajdzie. Jeśli natomiast faktycznie wierzysz, że coś takiego jest możliwe, to musisz poszukać jakiegoś praktykującego okultysty, który zajmuje się remote viewingiem, czy projekcją astralną. Z tym, że tacy ludzie raczej nie szukają rozgłosu. Ocenę tego czy cokolwiek w tym jest pozostawiam tobie.
  • Odpowiedz
@enten Soulpower75 na YouTube Ewaranon o Saturn oraz Transformacja umysłu 139 odcinek 60 61 136 131 122 121 103 77 82 83 a i episz w google grafika 178 worlds i wejdź na Librasing.com a 80procent ludzi nir ma duszyDagon Vaticana wpisz a i Bald Tv klony obecnie w Polsce 20 ludzi to klony nie do odróżnienia a średnia na świecie to 35 procent ai wpisz Hilary Clinton bomby na firmament i
  • Odpowiedz