Wpis z mikrobloga

Poleci mi ktoś jakiegoś poda który oddaje dobrze smak? Ma to być małe, poręczne, w miarę tanie no i ten smak. Chmura niech będzie mala (dla mnie to lepiej) nic skomplikowanego, niech tylko będzie czuć, że to co palę ma jakiś smak i tyle do szczęścia mi wystarczy.

#epapierosy #epapieros
  • 18
@fishery kurde, może jakieś zle liquidy zalewam? No myślę jak tego swojego vaporesso ogarnąć bo z tego co czytam to pod jak pod, grzałki mesh więc powinno to działać. Ostatnio miałem 20mg vampire vape Heisenberg to ubilem grzałe. Teraz mam mono to dopiero czuję jaki jest #!$%@? smak, a raczej jego brak
@zielony_goblin: Heinsberga jaram na okrągło, spokojnie miesiąc grzalka wytrzymuje. Przecież to nie jest specjalnie słodkie. Aroma king potrafi mi #!$%@?ć grzałkę w tydzień ale to słodkie jak jednorazowki.
@fishery mogłem uwalić bo paliłem na niskich watach i małym przepływie, 20mg do tej pory takich nocy nie paliłem (prócz poda). W sumie chciałabym mieć poda który oddaje smak i chmurę jak jednorazówka (w sensie jest to takie małe wszystko)
@zielony_goblin: Zwykłe liquidy nie wyciągną tego co jednorazowki. Możesz oczywiście kupić longfille od aroma king (tak, to Ci od jednorazowek) I będzie identyczny smak. Tylko od razu weź worek grzałek bo idą jak woda.