Wpis z mikrobloga

  • 1
@haabero: na koniec trasy siekierkowski jest dziś giga korek. Zaczęli tory tramwajowe robić na Sobieskiego i jest zwężenie. Dziś chyba zaczęli i jest masakra tam. Z 35-40 min przejeżdżałem. W radiu słyszałem że w drugą stronę to samo. Najgorsze że widziałem tylko 3 robotników więc ta budowa będzie trwała miesiącami...muszę znaleźć inną drogę do pracy
  • Odpowiedz
@Polasz jeżeli Cię to pocieszy, to mieszkający na Dolnym Mokotowie mają ten horror już od kilku miesięcy - zamknięta Goworka i Spacerowa, roz*ebana Sobieskiego, zwężenia na Sikorskiego, zakaz skrętu w Idzikowskiego, wiecznie zakorkowana Dolna. Idź Pan w …. A od soboty zmienili jeszcze tę organizację ruchu i teraz Doliną Służewiecką od Galerii Mokotów do Trasy Siekierkowskiej możesz jechać np. godzinę ( ͠° °)
  • Odpowiedz
Rowerem byłoby szybciej XD


@kolejne_juz_konto: o ile byłaby normalna infrastruktura. Sam dojeżdżałem swego czasu z mokotowa do piaseczna rowerem. 11kms samochodem potrafiło zająć 40-45 minut przez poranny i popołudniowy szczyt. Rowerem w 25 minut max i dzienna dawka ruchu od razu zaliczona.
  • Odpowiedz
Sam dojeżdżałem swego czasu z mokotowa do piaseczna rowerem. 11kms samochodem potrafiło zająć 40-45 minut przez poranny i popołudniowy szczyt.


@xqwzyts: Ach ta Puławska, mieszkałem kiedyś w Pyrach, więc wiem o czy mówisz ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@kolejne_juz_konto: odkąd zrobili po obu stronach szerokie DDRy i teraz jeszcze buspas to przynajmniej jest wybór. Teraz z mokotowa jeżdże na włochy i nie mam wyjścia. łopuszańska i hynka nie mają ddrów a do tego po drodze są 2 wiadukty nad torami.
  • Odpowiedz
@Polasz: Robiłem dokładnie 16km do roboty spod Wrocławia rowerem. Poza zimowymi miesiącami ( śnieg, deszcz, mróz ) nie schodziłem nigdy powyżej godziny. Serio warto zastanowić się nad rowerem, bo taniej Cie wyjdzie.
  • Odpowiedz
odkąd zrobili po obu stronach szerokie DDRy i teraz jeszcze buspas to przynajmniej jest wybór.


@xqwzyts: Ja mieszkałem kilkanaście lat, a wyprowadziłem się jak zaczęli robić tą obwodnicę, więc już te DDR-y mnie ominęły a szkoda. Mówisz, że teraz jest lepiej, bo jak są buspasy to już autobusy tak nie stoją w korkach? To w sumie spoko, szkoda tylko że nie pokusili się o przywrócenie trolejbusów, byłoby fanie.
  • Odpowiedz