Wpis z mikrobloga

@Antibambino Nie ma sensu dokładać. Mam Dysona i drugi raz na pewno nie kupię. W dodatku raz się popsuł i po naprawie nie działa już tak jak powinien. Za mniejszą kasę można kupić coś równie dobrego albo nawet i lepszego.
@Antibambino Powiem Ci z własnego doświadczenia - pionowe odkurzacze to nieziemskie gówno. Chyba że masz kawalerkę góra 30 m kw. albo prócz niego masz normalny odkurzacz. Zapycha się momentalnie, przez co możesz odkurzyć najwyżej jakieś większe "koty" z kurzu. Może i jest wygodny, ale prócz tego nie ma żadnych zalet.
@pieczarrra: Ale mam już jeden pionowy i to taki Xiaomi za 250 zł. W pracy mam już akumulatorowego Boscha, ale najtańszego z możliwych za 450 zł. Oba robią robotę, ale ten Bosch jest za słaby do samochodu. Tak że generalnie myślę, że tego szukam, tylko musi mieć trochę mocy.
A już na pewno wiem, że szukam czegoś bezprzewodowego, bo do sprzątania jestem bardzo leniwy i ten kabel mnie zawsze mocno zniechęca
Antibambino - @pieczarrra: Ale mam już jeden pionowy i to taki Xiaomi za 250 zł. W pr...

źródło: 71XbSxOdsxS

Pobierz
@Antibambino A chyba, że tak. Nie doczytałam, sorki. Na pewno mogę Ci odradzić Boscha Flexxo 4. Bateria super trzyma, ale niestety ma te wady, które wcześniej wymieniłam. Chociaż do odkurzenia takiego samochodu powinien być ok, tylko trzeba zadbać o to, żeby nie był przytkany.
@Antibambino pionowe-akumulatorowe do auta zawsze będą za słabe aby wyssać z dywanika piach, no chyba że wcześniej będziesz używał ręcznie szczoty tornadora lub jakiegoś wibratora.
Dopiero akumulatorowe narzędzia warsztatowe poodkurzaja w aucie..
No chyba że tylko z grubsza chcesz ogarniać auto, to wtedy nawet zmiotka dobra ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Antibambino: też szukam odkurzacza do mieszkania i samochodu.Również chyba wybiore bosch unlimited 8 gen 2. Z tego co oglądałem testy to wart uwagi.Jak kupisz podziel się opinią