Wpis z mikrobloga

#hotelparadise Lektor znowu próbuje tłumaczyć Rocha że przecież głosując na Alę i Wojtka nie kierowali się strategią. Strategią nie, zawistnością jak najbardziej. Jeszcze to tłumaczenie Rocha że Kukiz ODŻYŁ przy Oliwce... Hmmm dlaczego wcześniej był przygnębiony? Bo jakiś mackopajac namówił go do wywalenia dziewczyny która mu się spodobała by w zamian za to przedłużyć sobie wakacje przy akompaniamencie akceptacji grypy za pozostawienie Tori. Ta znowu znowu gada o finale, liczy głosy jak Bibor tuż przed finałem. Grycanka mnie #!$%@? swoimi "dream teamami". Mój dream team to hotel bez niej, bez Rocha i bez mongolskich zamulaczy. Żałosne jest to że ściągnięcie stanika po pijaku traktują jako wielkie rozkręcenie imprezy. Jeszcze ta słaba pokazówka z twerkiem nad basenem. Przez alkohol, lizanie się w basenie, przez te uśmiechy przebija się jakiś dziwny, coraz bardziej męczący rodzaj fałszu. Coraz gorzej się to ogląda. Mam tylko cichą nadzieję że chociaż ostatnia pandora będzie ciekawa i największe fałszywe dostaną grad niewygodnych pytań. To ostatnia szansa na poprawienie sezonu chociaż biorąc pod uwagę rzekomą ingerencję prawników od wizerunku raczej ta szansa nie zostanie wykorzystana tylko będziemy mieli ugladzony finisz na ostatnią prostą braciszka.
  • 1