Wpis z mikrobloga

Mogę się domyślać, że dla kogoś jeden kalendarz to może być za mało. Dlatego w tym roku dorzucam drugi, który będziecie mogli kupić w zestawie, albo wybrać jeden z dwóch wedle waszego upodobania. Tymi słowami mam przyjemność ogłosić start rezerwacji kalendarzy na 2024 rok. W skrócie co o nich mogę napisać. Jeden klasyczny, który już znacie z poprzednich lat. Choć ciężko powiedzieć, że jest klasyczny kiedy na 12 stronach przez 12 miesięcy macie 12 zdjęć z 12 różnych miejsc w Polsce i w Europie. Przy obecnych możliwościach lepszym ten kalendarz już nie mógł być. Drugi kalendarz to 12 miesięczna podróż przez Łódź na fotografii. Po raz pierwszy w ofercie dla wszystkich lokalnych patriotów i tych którym Łódź zawsze bliska sercu, a może po prostu dla tych którym się spodoba.

Porozmawiajmy o pieniądzach. Kalendarze będą na dwóch rodzajach papieru: 170g - 50,90 złotych i 350g - 62,90 złotych. Koszt przesyłki paczkomatem to 18,99 złotych. Dostępne też będą wysyłki zagranicę. Możliwy będzie również odbiór osobisty na terenie Łodzi. O terminach odbioru poinformuję po odebraniu kalendarzy z drukarni.

Rezerwacja kalendarzy trwa do 30 listopada. Każdy kto zamówi dostanie go przed świętami. Rezerwacje proszę składać przez kontakt w wiadomości prywatnej. Jeżeli macie jeszcze jakieś pytania śmiało piszcie.

Pragnę zastrzec, że grafiki mają charakter podglądowy, a finalny produkt może odbiegać odcieniami barw i głębią kontrastu.

#sopelek #tworczoscwlasna #fotografia #komunikacjamiejska #tramwaje #autobusyboners #kolej #pociagiboners
mrsopelek - Mogę się domyślać, że dla kogoś jeden kalendarz to może być za mało. Dlat...

źródło: IG2

Pobierz
  • 1