Wpis z mikrobloga

#csiwykop #zdrada #podrywajzwykopem #pytanie #pytaniedoeksperta #niebieskiepaski #motoryzacja
Cześć mirki. Mam ostatnio wrażenie że moja dziewczyna ostro że mną w kulki leci. Historia jest taka, że ona sama mówi, że nie ma za bardzo koleżanek, natomiast ma dużo kolegów, jednak według niej są to tylko koledzy, nic jej z nimi nie łączy, tylko piszą ze sobą. Jednak ostatnie jej wyjście z "koleżanką" trochę zaczęło mnie zastanawiać. Mówiła że umówiła się z nią na film (imienia koleżanki nawet nie powiedziała). W trakcie wysłała mi zdjęcie z samochodu, po czym odpisała dopiero jak wracała do domu, czego wcześniej nie robiła. Nawet jak gdzieś wyszła to cały czas mielismy kontakt i odpisywala normalnie. I teraz pytanie do was. Czy jest ktoś w stanie zidentyfikować samochód w którym niby ten film oglądała? Place złotem.
pavlowski996 - #csiwykop #zdrada #podrywajzwykopem #pytanie #pytaniedoeksperta #niebi...

źródło: Screenshot_20230903-185749_Messenger

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
@pavlowski996: kolego raczej dziewczyny nie umawiają się na oglądanie filmu w aucie i do tego z kołdra i wszystkim jak już to do swoich domów się umawiają bo jasne że jest dużo wygodniej niż siedzieć w samochodzie i się cisnąć, to raczej jest wymyśl facetów na spotkanie z dziewczyną
  • Odpowiedz
Mówiła że umówiła się z nią na film (imienia koleżanki nawet nie powiedziała). W trakcie wysłała mi zdjęcie z samochodu, po czym odpisała dopiero jak wracała do domu


@pavlowski996: Umówiła się z nią na film w samochodzie i pierzyną? XDD Btw, czemu nie oglądały u was na parkingu?
PS. uwaga na futryny.
  • Odpowiedz