Wpis z mikrobloga

W ogóle to związek cukrzysia i psycholożki tarocistki przypomina mi taką relację typowo nastoletnią. Bardzo szybko przejście od słów do czynów ale równie szybkie wypalenie. I szok że motylki w brzuchu przestają fruwać więc i relacja tak szybko jak się rozpaliła tak szybko gaśnie. Życzę im żeby jednak się dogadali ale jak dorośli ludzie a nie nastolatkowie którzy się cieszą że ktoś na nich poleciał.
#slubodpierwszegowejrzenia
  • 7
@DrGreen_2: On ze swoim gotowaniem, zakupami na żarcie, wypadem na pizzę z żoną i teściową przypomina mi mojego wujka co poniedziałek zaczyna od Lidla gazetki, po czym czyta Biedronki gazetkę, jedzie do Lidla, później do Biedronki, a bywa, że rajd kończy w Auchan, co kupuje masę jedzenia, gotuję, piecze, normalnie kucharz bez dyplomu, sprzedał Polo, kupił Golfa Plusa, bo mu zakupy lepiej wchodzą do bagażnika i przy 177 cm. wzrostu potrafił
@BiuroInterwencjiObywatelskiej: mam na koncie kilka poważniejszych związków rozwijających się w sposób tak jakbyście określili "prawidłowy i dojrzały", ostatni i trwający do tej pory, kilka lat po ślubie, szczęśliwy i absolutnie najlepszy, zaczął się właśnie tak żebyście Wykopki ocenili tak krytycznie jak Magdę i Krzyśka. Poza tym to, że spadły różowe okulary to nie oznacza, że już nie jest zajebiście. Ja Wam naprawdę współczuję, że tak Was życie doświadczyło, że nie jesteście