Wpis z mikrobloga

Wstałem sobie rano wcześnie to sobie poszedłem grać w #diablo4, ale coś nie mam serca ostatnio. Spróbowałem barbarianem, najpierw upheaval potem hota i jak zwykle problemy z furią, spamowanie okrzykami a dmg taki sobie :/
Przypomniało mi się jak fajnie grało mi się sorką, jak spotkałem randoma i kosił wszystko zanim zdążyłem dobiec do jakiegokolwiek moba xD Chyba czas wrócić do sorki bo mam ją na 65lvl więc jest już fajna baza do dalszego rozwoju.
#gry
acidd - Wstałem sobie rano wcześnie to sobie poszedłem grać w #diablo4, ale coś nie m...

źródło: Diablo 4 Screenshot 2023.11.05 - 04.20.02.89

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
@acidd: ja zacząłem ten sezon druidem, dobiłem 45 i prawie zasypiałem… juz chciałem rezygnować z dalszej gry ale w sumie nie grałem jeszcze sorcem.
No i kirde gram pod firewalla, niby nie top tier build ale fun i 66 poziom i kosi legancko
  • Odpowiedz
@acidd hota barb jest przepotężny ale żeby poczuć moc i nie martwić się o furie trzeba jednak trochę paragonów wbić i skupić się na %do przytłoczenia, naprawdę warto się przemęczyć!
  • Odpowiedz
@acidd: W poprzednim sezonie grałem Druidem i wbiłem 100 lvl, do 50 było dosyć ciężko a potem coraz lepiej, na 85 przesiadłem się na Tornado Druida i kosiłem wszystko jak leci a ND 100 to tylko formalność, a wcześniej Pulverize biło się trochę te bossy i myślałem, że tak ma być. W tym sezonie zagrałem Rogalem pod Twisting Blades i jestem tak zdziwiony, że od małego lvl te bossy padają strasznie
  • Odpowiedz
@acidd jak chcesz to ci mogę swojego builda gdzieś wrzucić, bo dobrze rozłożone skille z aspektami już dają ci bombę, a po dołożeniu jakiegoś unika na 75+ i ułożeniu paragonów to już w ogóle kosmos
  • Odpowiedz