Wpis z mikrobloga

Ciągle pojawiają się ten same pytania, dużo jest pewnie młodych Mirków, wielu żyło w świecie iluzji. Nie szkodzi. Więc króciutko i konkretnie.

1. Dobry wygląd to warunek wystarczający, żeby wejść w związek.
2. Dobry wygląd to warunek konieczny, ale niewystarczający, żeby zbudować długą relację z kobietą (tzw. wspólnie się zestarzeć).
3. Kasa/status/zaradaność to warunek konieczny, ale niewystarczający, żeby zbudować długą relację z kobietą.
4. Dobry wygląd i kasa/status/zaradność razem to warunek wystarczayjący żeby zbudować długą relację z kobietą.
5. Kobiety nigdy nie kochają mężczyzn. Zaurczają się w męskich atrybutach (wygląd/kasa/status/zaradność) i jeżeli one są to kobieta pożąda mężczyzne. Gdy one znikają to tak jakby ktoś przekuł balon.

Jeszcze krócej - masz wygląd to ruchanie masz bez problemu. Masz wygląd oraz status/kasę to możesz zbudować dobry związek. W innym wypadku it's over.

#blackpill #zwiazki #przegryw #rozowepaski #logikarozowychpaskow
  • 24
@rysiekryszard: czasami mnie kusi aby wrzucić na wykop zdjęcie mojej mordy która jest w najlepszym przypadku mocno średnia, wzrost mam na styk ~183, jedyny plus to szczupły jestem, obecnie ok 70kg, ale nijak nie jestem nabity czy wyrzeźbiony, far from it. Jestem inteligentny, mam wysokie IQ (chociaż to gówno znaczy) i tyle.
Ciekaw jestem jakich wtedy uzywalibyscie uzasadnień do tego, że miałem serio bardzo udane życie seksualne, wiele partnerek (tak mi
@AdamMalysz1006: prędzej uwierzę w dynaminę (która jakby nie patrzeć sprowadza się głównie do charakteru - nad którym można przecież pracować) niż w bajki o mordzie czy wzroście - Ci którzy mają jedno #!$%@?ą, że kluczem jest do drugie i odwrotnie i to świetny powód aby się rozpłakać i nic nie robić w przekonaniu, że na nic nie ma się wpływu.
@Kremufka2137: Sam wzrost niczego nie gwarantuje, ale jego brak moze cie pograzyc. Mialbys 10cm mniej i juz polowa kobiet albo wiecej na dzien dobry moglaby byc na nie. A tak masz wzrost, ktory jest OK dla jakichs 95%+... No ale trzeba jeszcze spelnic inne kryteria
@Kremufka2137: Wszedłeś w polemikę z autorem tego wpisu argumentując, że twój przeciętny wygląd (czyli wzrost i morda) poniekąd zaprzeczają, że cechy wyglądu są najważniejsze w ocenie atrakcyjności. Co samo w sobie nie jest prawdą. Przeczytaj to co zostało napisane jeszcze raz. Ze zrozumieniem.
@Pharos: czytałem dziesiątki razy podobne wypociny pisane na tagu i wciąż zdania nie zmieniłem. Jeśli takie rzeczy jak wzrost (<185) czy morda, niedostatek tkanki mięśniowej, niski teść czy (co ostatnio wyczytałem) niedostateczny obwód nadgarstków (wristcel to nowe słowo w moim słowniku) miałoby decydować o byciu przegrywem to zdecydowanie powinienem nim być - a jednakowoż nie uważam się za takowego, kobiety mnie raczej za takowego nie uważały i moje życiowe doświadczenia także