Wpis z mikrobloga

Hej,
ostatnio zrozumiałam, że stałam się kimś zupełnie przeciwnym niż kiedyś byłam.
Mało społeczna, może dwóch przyjaciół. Mało rozmowna. Bardzo zamknięta w głowie. Pozbawiona pozytywnego myślenia. Mało spontaniczna. Mało mnie we mnie.

A jak jest u Was z wiekiem?
smuteczek2000s - Hej,
ostatnio zrozumiałam, że stałam się kimś zupełnie przeciwnym ni...

źródło: temp_file5356500127552296401

Pobierz

Jestem:

  • społeczny. 14.8% (13)
  • aspołeczny. 59.1% (52)
  • zależy. 26.1% (23)

Oddanych głosów: 88

  • 9
  • Odpowiedz
  • 0
@smuteczek2000s siedzę już 10 lat na emigracji. Kiedyś byłem otoczony znajomymi, minimum 2x w tygodniu się z kimś widziałem. Odkąd wyjechałem siedzę sam, jak się raz na miesiąc spotkam z jednymi znajomymi to max.
  • Odpowiedz
@smuteczek2000s: Zapomniałaś dodać że przy okazji jesteś przewidywalna bardziej niż inflacja, nudniejsza niż maraton Złotopolskich oraz uzależniona od atencji i walidacji randomów w Internecie xD
Naprawdę chciałbym wierzyć że twoje wysrywy tutaj to jakiś projekt artystyczny czy eksperyment społeczny, ale tak nie jest - choć i tak sukces bo w sumie chyba od 2 wpisów nie wspomniałaś nic o swojej chorobie - bez której też nie istniejesz.

A jak już pytasz
  • Odpowiedz
@CosyGrave: Uwielbiam tych sekciarzy tutaj, którzy usilnie muszą przekonać siebie i też ciebie (co też jest bardzo bardzo zdrowe, na pewno terapeuta ci mówił o wpływie otoczenia na jakoś życia) że "Noo, takie jest po prostu życie, jest smutno szaro i generalnie jesteś skazany na robaczenie" XDD

Nawet mi was nie żal - pro tip - życie jest mega klawe, tylko trzeba chcieć sobie je dobrze ustawić co (Ojej ojej) wymaga
  • Odpowiedz