Wpis z mikrobloga

Pytanie do mądrzejszych ludzie ode mnie:

Jakie produkty oraz substancję przyspieszają pracę mózgu a nie przyspieszają pracy serca?
  • 14
  • Odpowiedz
  • 1
@tojestmultikonto: Ale ja wiem o tym bo od kilku lat na nadciśnienie choruję tylko że wypisać mi leki których mój organizm nie odrzuci to jest poza możliwością dzisiejszej medycyny. Biorąc ebivol z iporelem dalej było w okolicach 180 bez wysiłku potem poszło kombo ebivol + lisiprol 10 gdzie utrzymywało się stabilne 150 to moja uszkodzona nerka stwierdziła po 2 mc że będzie #!$%@?ć jak heavy metalowy perkusista po bębnach bo ona
  • Odpowiedz
@SarahC: WYPRÓBUJ PROPRANOLOL (STARY LEK KARDIOLOGICZNY O DZIAŁANIU PRZECIWLĘKOWYM I PRZECIWDEPRESYJNYM, CHYBA NAWET BEZPIECZNIEJSZY OD SSRI) I/LUB ALPRAZOLAM, JEŻELI NIE TO ALPRAZOLAM Z PREGABALINĄ / GABAPENTYNĄ, POWINNO SPAŚĆ. TAKIE RZECZY USTALA SIĘ NA KARDIOLOGII W SZPITALU, ALE ONI NIE WYPISUJĄ PSYCHOTROPÓW, BYWA, ŻE LEKI POKONUJĄCE BARIERĘ KREW-MÓZG DZIAŁAJĄ LEPIEJ I POWODUJĄ MNIEJSZE SZKODY NIŻ LEKI KARDIOLOGICZNE.
JAK OGLĄDAM SOBIE LEKI, KTÓRE BRAŁ MÓJ ŚWIĘTEJ PAMIĘCI OJCIEC TO ZASTANAWIAM SIĘ JAK ON
  • Odpowiedz