Wpis z mikrobloga

#fifa #easports #origin Witam dlaczego większość meczy przegrywam nawet jeśli wygrywam 3:0 jakimś cudem to przeciwnik się budzi i mnie dojeżdża. Zawsze gdy prowadzę piłkę przy sprincie to przeciwnik potrafi podbiec przepchnąć mojego i zabrać piłkę, albo w moim polu karnym przeciwnik robi co chce i moi piłkarze robią przeciwnemu miejsce a gdy ja jestem w polu karnym to się muszę natrudzić nawywijać tymi piłkarzami i może coś trafię a może nie. Przy sprincie używam lewego trigera jeśli przeciwnik podbiega blisko, podaje najczęściej z R1 żeby podanie było szybsze, w polu karnym używam R1 do dryblingu i lewego trigera żeby mi piłki nie zabrali, umiem strzelać lobem, mocny strzał rozumiem że jest to lewy triger i B w moim przypadku na padzie od Xboxa, jak lepiej grać? Mam wrażenie że nie używam wszystkich przycisków bo nie wiem co dają a przeciwnik je stosuje i dlatego przegrywam, bo piłkarzy nie mam najgorszych, a zdarzały się takie mecze że przegrywałem z gościem co miał brązowo srebrny skład przy moim całym złotym i jedna ewolucja i jedna biała karta nosz ku*wa ... Proszę o pomoc, mój max to 7 liga
  • 3
@PawelMPL: hej, musisz nauczyć się że w tej grze sprint nie zawsze się przydaje. masz coś takiego jak dribling, naciskając ten przycisk zależnie od piłkarza ofc piłkarz idzie bardzo płynnie i trudniej zabrać mu piłkę w 7-5 lidze ludzie średnio grają i takimi driblingiem na luzaku wyjdziesz stamtad. Dochodzi jeszcze przycisk odbioru, tzw l2 jak mnie pamięć nie myli na padzie, nie zabierasz mu wtedy piłki faulem czy wślizgiem tylko po
  • 0
@TomekRazDwaTrzy: no to wiem jak klikam L2 to piłkarze na kucaku tak jakby czekają na dogodny ruch przeciwnika żeby zabrać mu piłkę gdy w odpowiednim momencie kliknę jeszcze B i się udaje czasami, taktyki formację mam z YT, gram 5 obrońców 3 pomocników 3 napastników wąsko i defensywnie i taktyka działa przez kilka dni choć rzadko wygrywam do zera, a mam często takie mecze że wygrywam przegrywam wygrywam przegrywam i tak