Wpis z mikrobloga

Cześć, na Black Friday kończy mi się abonament NaviExpert. Czy przez ten rok któraś nawigacja rozwinęła się na tyle, by dać jej szansę? Potrzebuję dobrego trafficu i algorytmów omijania korków/wyliczania trasy z uwzględnieniem ruchu. NaviExpert to odklikuje, właściwie główna wada to to, że kosztuje. Google Maps I Waze odpadają, zawiodłem się na obu. Może Tomtom AmiGO? Petal? Magic Earth?

#nawigacja #android #mapy #yanosik #googlemaps #tomtom #naviexpert #waze
  • 16
@SmartCheetah: Sygic. Wszyscy moi kierowcy na tym jeżdżą i jak rok temu zapomniałem odnowić im substancji to prawie mi bunt zrobili. Sam też korzystam i ciężko mi cokolwiek negatywnego o tej navi powiedzieć. Ostatnio dodali fajny ficzer: pokazuje Ci wszyystkie ewentualne korki na trasie i możesz manualnie wybrać które ma ominąć
fishery - @SmartCheetah: Sygic. Wszyscy moi kierowcy na tym jeżdżą i jak rok temu zap...

źródło: 1000011692

Pobierz
@SmartCheetah: Przerobiłem a w sumie to przerobiliśmy wszystkie możliwe navi. Jazda PL/DE, 6 samochodów robiących miesięcznie około 13k kilometrów miesiecznie każdy. 6 głosów za sygic, jeden przeciw bo on to zawsze na google jeździł... Jak się #!$%@?ł w " 15 minut opóźnienia pokazywało!" I przyjechał spóźniony 3h to zmądrzał. Spróbuj zresztą, 7 lub 14 dni jest za free.
@fishery: no właśnie musiałem chyba już kiedyś uruchomić triala, bo mogę co najwyżej kupić premium. Może i się skuszę na jakąś obniżkę czarnopiątkową, skoro chwalisz, szkoda, że nie mają krótszych abonamentów. Mówisz, że traffic OK? Doczytałem, że jest od TomToma, który w Polsce opinie ma różne.
@prawdziwek: @SmartCheetah Sygic ma HD Traffic między innymi. Traffic Google w porównaniu do Sygica to jest jakiś nieśmieszny żart.

Aktualnie jest promka, subskrypcja za 10 € i jest to uczciwa cena bo najniżej pamiętam było chyba po 9 €.

Niemniej trochę ich hejtuję za przejście na model subskrypcyjny z "lifetime premium".
@Krupier: Jedyną promkę jaką widzę, to 15 euro = 69 zł z okazji Black Week.

Nie mogę się przekonać, ciężko o świeższe testy czy bezpośrednie porównanie z NaviExpert, który jest właściwie jedyną nawigacją, na której się nie zawiodłem w taki czy inny sposób. NE na Black Friday będzie standardowo -50%. Chętnie bym wypróbował Sygica przez tydzień/miesiąc, ale nie mają takiej opcji.
@Krupier @fishery no dobra, wstępne porównanie Sygica z NE za mną, na razie tylko podgląd z wytyczania trasy w porze z małym ruchem. Trasa: południe Krakowa -> Częstochowa + omijanie odcinków płatnych.

Sygic: rekomendowana trasa to 140km, 2h05m, przez całe miasto. Alternatywy to trasy przez jakieś wioski + 30m, nie warte wspominania
NaviExpert: 151km, 2h02m z ominięciem miasta na ile się da, chce jak najszybciej wbić się w darmowy odcinek A4. Poza