Wpis z mikrobloga

Oczywiście każdy kto ma auto uzna że się czepiam, ale to co się dzieje z parkingiem w święto zmarłych zastawione wjazdy do firm, zapełnione prywatne parkingi firm, zastawione trawniki. Zwierzyniec.

Sklepy też notują dziś rekordowe ilości klientów, szkoda że akurat są zamknięte.

Współczuję mieszkańcom okolic. Bo zastawiony wjazd na posesję wcale nie jest aż tak nieprawdopodobny.


#szczecin
Pobierz Kakaladze - Oczywiście każdy kto ma auto uzna że się czepiam, ale to co się dzieje z ...
źródło: temp_file6582158757440657296
  • 17
@ZygmnuntIgthorn Czy ja wiem czy połechtałem ego, nie muszę tedy robić na portalu ze śmiesznymi obrazkami.

Po prostu wiem jak jest na ogół w społeczeństwie pod kątem tematów około ruchu drogowego, i dobrze pokazuje to życzenie śmierci człowiekowi od stop chama który zazwyczaj po prostu stoi na chodniku.
@Kakaladze: zapelniony prywatny parking, ta jasne ( czyli nie ma zamknietej bramy,brak znaku itp). u nas na 2 cmentarzach, okoliczne sklepy( dino i biedronka) udostepnily parking. A straz miejska na trawie wydzielila tasmami parking( i tu trawa juz wie ze mozna na niej parkowac)
@adminek84 "Ta jasne", wiem co widziałem i co widzę codziennie. Choćby lokalny Lidl wprowadził płatne parkowanie i bilety bo pół parkingu zajmowali im mieszkańcy okolicznego osiedla. Ostatnio nawet w mediach były żale że przed świętem zmarłych ludzie zajmują miejsca parkingowe przy jakimś CH i prawdziwi klienci nie mają gdzie zaparkować. Ale co ty, przecież nigdy Polscy kierowcy nie zajęli by prywatnego parkingu ( ͡º ͜ʖ͡º).

https://wszczecinie.pl/jada-na-cmentarz-i-zajmuja-miejsca-parkingowe-przed-sklepami-szczecinska-galeria-handlowa-ma-juz-tego-dosc/46020

A
Współczuję mieszkańcom okolic. Bo zastawiony wjazd na posesję wcale nie jest aż tak nieprawdopodobny.


@Kakaladze: Ja w sumie patrzyłem dzisiaj i wjazdy na posesję były omijane przez parkujących, ale nie wiem jak tam w Szczecinie, gdzie jest największy cmentarz w Polsce.
@Kakaladze: tak jak z.parkowaniem na chodniku nie wolno bo.piesi chodnik sie zarywa (styczen) , postawiony parkomacik , namalowane linie(marzec) ( i juz chodnik wie ze nie moze sie zarwac i nie jest dla pieszych). Tak jak z trawa nie mozna.parkowac ale.jak jest tasemka to juz mozna.

Cytat z twojego linku "Co roku dostaję pismo od urzędu miasta, by udostępnić parking, ale nasza nieruchomość mieści się na terenie prywatnym, nie mogę brać
Ja widziałem zastawione wjazdy (zamknięte bramy) do działalności gospodarczych, jakieś serwisy hurtownie itp. były zastawione.


Niektóre oczywiście były omijane, nie była to reguła.


@Kakaladze: Widać w moich stronach szanuje się nieprzeszkadzanie innym przy parkowaniu przy cmentarzu.
Czy ja wiem czy połechtałem ego, nie muszę tedy robić na portalu ze śmiesznymi obrazkami.


@Kakaladze: A czemu niby miał służyć komentarz o tym, że każdy kto ma auto uzna, że się czepiasz, jak nie stawianiem się ponad posiadaczami samochodów.

Przyjmij do wiadomości, że można mieć auto i jednocześnie mieć też dość drogowej patologii. Niepojęte. ( ͡° ͜ʖ ͡°)