Wpis z mikrobloga

wszystkich świętych to najgłupsze i #!$%@? święto jakie jest w polsce XD pamiętam jak w dzieciństwie rodzice ciągnęli mnie na cmentarz żeby postać przy jakimś grobie nawet nie wiem kogo
czemu XD po co XD czy ludzie naprawdę lubią stać nad grobami jak NPC i czekać na szaman przejdzie obok coś tam powiedzieć XD
jeśli ktoś czuje potrzebę odwiedzić grób bliskiej osoby to czy nie lepiej zrobić to w jakiś sensowny dzień jak na przykład urodziny tej osoby albo dzień babci matki czy co tam?
wieczorem we wszystkich świętych jak się palą te lampki to jeszcze mogę zrozumieć ale chodzenie na te groby w dzień kiedy jest masa ludzi to zachowanie NPC o IQ ogórka kiszonego
#bekazkatoli
LubiePieski - wszystkich świętych to najgłupsze i #!$%@? święto jakie jest w polsce X...

źródło: main-qimg-a368ac0365aad87a62ef06f55f0d6a2c-lq~2

Pobierz
  • 43
@PodniebnyMurzyn: W jego przypadku to będzie chyba pridemonth, najgłupsze i #!$%@? święto jakie jest w polsce XD pamiętam jak w dzieciństwiew telewizji widziałem jakieś parady, klękania dla jakiegoś grzegorza nawet nie wiem kogo
czemu XD po co XD czy ludzie naprawdę lubią paradować przebrani jak NPC i czekać na szamana który głosi orędzie XD
@LubiePieski: najgłupsze w tej psychozie jest to, że KAŻDY musi #!$%@?ć autkiem (a jak jest w rodzinie kilka, to najlepiej każdy osobno) tworząc gigantyczne korki i dezorganizując ruch, wszystko po to żeby dalsza rodzina widziała. Po co kilka km się przejść, od tego są bieżnie xD I jeszcze to zdziwienie każdego kolejnego NPC, jak to nie ma dla mnie miejsca pod bramą cmentarza xD
@Mtsen słyszałem wczoraj w tokfm, że smutek tego święta wynika jedynie z polskiej historii. Aktualna tradycja smutku to pokłosie rozbiorów, przegranego powstania i wszystkich zsyłek na wschód. To głównie kobiety sprawiły, że to święto jest takie a nie inne. W tym okresie często opłakiwały mężów i innych członków rodziny
@LubiePieski: trzeba znicze postawić, bo co ludzie pomyślą (nawet nie powiedzą, bo w rzeczywistości każdy ma to w dupie). Trzeba, bo wszyscy tak robią. Trzeba zmarznąć i odmówić zdrowaśkę.