Wpis z mikrobloga

Otwieram nitkę z aktorami, których szanujecie. Warto by było napisać za co ich najbardziej cenicie i w jaką rolę wcielił się najlepiej. Dla mnie osobiście Mel jest aktorem pierwszej klasy. Bardzo wyrazisty. Jako reżyser też wywołuje poruszenie. Dwa jego filmy czyli "apocalipto" i ""pasją" są kunsztem jego pracy. Johnny Depp gra tak świetnie, że po charalteryzacji nie jesteś w stanie poznać kto gra główną role. Ale w filmie "split" James McAvoy grając kilkanaście postaci naprawdę dał rade. #film #kino
Pobierz bronxxx - Otwieram nitkę z aktorami, których szanujecie. Warto by było napisać za co ...
źródło: temp_file8296563884162376213
  • 141
@bronxxx: ja oczywiście szanuje Mela Gibsona za poglądy na temat innych grup etnicznych:) a poważnie to bym się trochę kłócił co do aktorstwa Gibsona i Deppa. W dużej mierze grają podobne postacie (twardy facet Mela i taka 'cyganeria' Johnyego). Daj im do zagrania np zahukanego nerda i bez charakteryzacji niech zrobią to przekonywująco - wtedy masz kunszt aktorski.
Edward Norton i Leo di Caprio to gwarancja świetnego filmu. Z takich znanych, co ryja nie widzę, więc wkleję tutaj jest Brad Pitt. Nie wiem, może on się komuś kojarzyć z Brangelina tylko i ładna buzia, ale gość zagral w wielu świetnych filmach. Przekręt, Podziemny Krąg, Inglorious Bastards, Siedem i wiele innych świetnych produkcji. No i jego role udane.
Pobierz zasadzka01 - Edward Norton i Leo di Caprio to gwarancja świetnego filmu. Z takich zna...
źródło: temp_file3847462517744480454
@bronxxx: spośród aktorów hollywoodzkich mogę do upadłego oglądać filmy z Clintem Eastwoodem, Charlsem Bronsonem czy Seanem Connery (aktorzy starszej daty). Do aktorów starszej daty, w większości już niestety nieżyjących, zaliczam również nieodżałowanego Louisa de Funes.

Natomiast z mniej odległych, najbardziej cenię następujących aktorów: Johny Depp, Christian Bale, Tom Hanks, Christopher Waltz oraz Samuel L. Jackson. Myślę, że też warto dodać Sylvestera Stallone i w sumie wymienię też Vina Diesela z Dwaynem