Wpis z mikrobloga

@jabol6000 ja #!$%@?, jakbym swoją z podstawówki widział. Tylko była grubsza i jeszcze korale zawsze na szyji. Ale te pierścionki to to samo. Ja nie wiem, jak oni się zatrudniają to dostają takie wytyczne odnośnie ubioriu czy co xD
  • Odpowiedz
  • 24
@Wezzore-04 chyba po prostu mają fazę na zostanie artystkami, a że przygotowania zawodowego brak, znajomości sztuki również to ubiór na artystkę i gitara
  • Odpowiedz
Ja nie wiem, jak oni się zatrudniają to dostają takie wytyczne odnośnie ubioriu czy


@Wezzore-04: Dokładnie tak jest. Jest w umowie klauzula, że ma tak przychodzić do szkoły w innym wypadku dyrektor obniża uposażenie o 20%.
  • Odpowiedz
Ja nie wiem, jak oni się zatrudniają to dostają takie wytyczne odnośnie ubioriu czy co xD


@Wezzore-04: Obowiązująca na ASP stylówa to skrzyżowanie młodej Maryli Rodowicz z góralskim straganem z badziewiem. A ponieważ nauczycielki całkowicie zatrzymują się w rozwoju dokładnie w dniu odebrania dyplomu magistra, to ubierają się tak aż do śmierci.
  • Odpowiedz
tak jak uczniowie w liceum, ubierasz buty Nike, plecak Vans, szerokie spodnie i masz wyglądać niechlujnie


@L3stat: brzmi jak ból dupy jakiegoś Sebixa z zawodówki czy innego OHPu dla patusów naczelnych
  • Odpowiedz