Wpis z mikrobloga

@CeZ_ tak sprawdzają się, po prostu nie umie zachować nic dla siebie. Niestety powiela też bardzo dużo nieprawdziwych plotek dlatego raczej nie warto traktować jego słów jako 100% prawdy.
Niestety powiela też bardzo dużo nieprawdziwych plotek dlatego raczej nie warto traktować jego słów jako 100% prawdy


@dam115: to na pewno, jego przemyśleń to nigdy nie traktuje poważnie, ale jak daje po prostu suche info o jakiejś walce to często potem jest ogłoszone
@Potifara: Jeśli faktycznie Fame próbuje reaktywować lub przemycać Boxdela, to jestem bardzo zawiedziony. Padły bardzo dosadne i wyraziste deklaracje, a na koniec okazuje się, że zwycięża kalkulacja a nie jakiś etos.

Z drugiej strony to budujące, że są ludzie tacy jak Kostuś i ekipa, którzy potrafią powiedzieć, że człowiekiem się jest, a pracownikiem bywa.

Oczywiście, jeśli to wszystko to prawda.
Padły bardzo dosadne i wyraziste deklaracje, a na koniec okazuje się, że zwycięża kalkulacja a nie jakiś etos.


@mis_bezowy_spod_opatowa: Tak samo było z Muranem za panowaniem Andrzeja. Co Cię więc dziwi? Może tu nie chodzi o Baxtona, a o Normana.

Bo o ile Baxtona można jeszcze jakoś sprzedać, to jak sprzedasz typa który robił z Tobą co chciał, a Ty go na koniec przywracasz? To znak dla innych zawodników że możesz
Skup się na komunikacie, po prostu.


@mis_bezowy_spod_opatowa: No skupiłem i Ci odpisałem.

Komentarza o taplaniu się w gównie kompletnie nie rozumiem. What's your point?


No twierdzisz że Andrzej odchodzi, bo nie zgadza się na powrót Boxdela do FAME, tak?

No to pytam - dlaczego mu nie przeszkadzały inne zachowania? Bo powiesz że zawodnik/pracownik/ to nie to samo co współwłaściciel tak?

No to mówię - podwójne moralności są najgorsze. Nie no jak
Na pewno nie chodzi o rozliczanie kogokolwiek za Friday Arena. Clout miał niższą sprzedaż niż to co zostało przekazywane w kuluarach (możliwe, że do ogólnego wyniku doliczano kody refundujące PPV). Koniec końców zarówno Friday 1 i Friday 2 miały lepszą sprzedaż niż Clout 2.

Dzisiaj pisałem o zgrzycie związanym z powrotem Boxdela. To tylko moje przypuszczenia, ale po prostu mogło pójść o coś więcej, zakulisowe niesnaski. Czas pokaże, czy lepszym wyborem jest
@RafDan: Nie wiem jak ty podchodzisz, ale dla mnie freaki to pewien spektakl. Jakbym miał wszystko oceniać z punktu widzenia norm, to bym w ogóle tego nie oglądał, ale sądzę, że są jakieś granice. I uważam, że przeszłość Boxdela i jego obecne zachowanie je mocno przekraczają, a tolerowanie tego jest rozszerzaniem tych granic.

Są patologie, które nie promieniują. Takim czymś jest np. Daniel Magical, który razi i wzbudza obrzydzenie, ale nie
@mis_bezowy_spod_opatowa @Rozmaryniusz: No dobra, a teraz zapytam inaczej.

Mamy Gole, Pasternaka i Rozpare. I jest taki dylemat:

1. Zostawic Boxdela, stracic ekipe odpowiedzialna za duzo procesow, stracic wizerunkowo (ze powiedziano jedno zrobiono drugie) i dostac negatywnym pr ze koles kojarzony z pedo afera jest dalej. Potencjalne odplywy zawodnikow i kasy od sponsorow.

2. Wyrzucic Boxdela, przejac jego udzialy i zyskac wiecej szmalu, zostawic ekipe, miec nienaganny PR w tej sytuacji a
@RafDan: Oczywiście, w pięknym świecie obowiązywałaby opcja nr 1. Jednakże, znowu powołując się na informacje od mojego źrodła, temat powrotu Barona jest aktywny. Jeśli wspólnikom nie uda się udowodnić, że Boxdel zadziałał na szkodę spółki a on sam dobrowolnie nie zrzeknie się lub sprzeda udziałów (co niejako potwierdza narracja z jego filmów) to nieuniknione jest, że w tych strukturach będzie i nadal będzie mieć swoje 3 grosze do dorzucenia. Do tego
Jednakże, znowu powołując się na informacje od mojego źrodła, temat powrotu Barona jest aktywny. Jeśli wspólnikom nie uda się udowodnić, że Boxdel zadziałał na szkodę spółki a on sam dobrowolnie nie zrzeknie się lub sprzeda udziałów (co niejako potwierdza narracja z jego filmów) to nieuniknione jest, że w tych strukturach będzie i nadal będzie mieć swoje 3 grosze do dorzucenia.


@Rozmaryniusz: On ze swoimi 20% i procesem o oddanie % gówno
Nitro mowil ze byli od 10 czy tam nawet nastepnej gali dopiero. Więc ktoś tu kłamie.


@RafDan: FAME 10 (motyw złota) na pewno przygotowywała ekipa od Andrzeja. No i niektóre osoby mogły być wcześniej, niektóre dochodziły z czasem