Wpis z mikrobloga

Siema, lata temu za gówniaka miałem marzenie, żeby nagrywać i montować teledyski. Ostatecznie zakręciłem się w zupełnie innej branży, ale zajawa na to tkwiła głęboko w głowie i w końcu, gdy znalazłem odrobinę czasu, postanowiłem się choć trochę temu poświęcić.

Dziś premierę ma mój drugi pełnoprawny teledysk. Nie uważam go za żadne arcydzieło, jest to wciąż amatorskie video, ale mimo wszystko jaram się efektem. Koncept był taki, żeby każde ujęcie ukazać w odbiciu czegoś; kałuży, lustra, szyby, czego się da. Obraz naturalnie stara się współgrać z tematem piosenki.

Chętnie złapię każdy feedback, czy to montażowy, czy operatorski, jestem totalnym samoukiem, żadnych szkół filmowych ani kursów za mną nie ma (co widać xD). Nie mam żadnego drogiego sprzętu ani budżetu na profesjonalne plany filmowe, więc staram się nadganiać kreatywnością, stąd ten koncept z odbiciami. W zasadzie to nie mam żadnych ambitnych planów na wybijanie się gdzieś dalej itp. ale zawsze warto stawać się lepszym w swojej zajawce, stąd ten post.

PS. oczywiście obczajcie też wokalistkę, która występuje w klipie i śpiewa piosenkę, według mnie ma mega potencjał:

https://www.youtube.com/watch?v=8uuWN9e-fd4

#rozrywka #teledysk #muzyka #pop #video #film #montaz
Robson9444 - Siema, lata temu za gówniaka miałem marzenie, żeby nagrywać i montować t...

źródło: obraz_2023-10-31_221517328

Pobierz
  • Odpowiedz