Wpis z mikrobloga

Taka ciekawostka, na którą natknąłem się na Twitterze. Oto pani Agnieszka z lewicy (przyszła minister edukacji) w 2019 dzielnie maszerująca wraz z Młodzieżowym Strajkiem Klimatycznym:
https://www.facebook.com/dziemianowiczbak/posts/2222767068021117/

Tu pani Agnieszka w lutym tego roku postulująca wprowadzenie "edukacji klimatycznej" do szkół:
https://edukacja.rp.pl/oswiata/art37894521-dziemianowicz-bak-edukacja-bedzie-jednym-z-kluczowych-tematow-kampanii-wyborczej

A to tweet, który zainspirował mnie do tego posta. W ramach walki ze zmianami klimatu pani Agnieszka wylatała w 2022 roku tylko 67 krajowych lotów poselskich. Ponoć większość do Wrocławia:

https://twitter.com/RadekKar/status/1667181005436747776
#bekazlewactwa #globalneocieplenie #klimat #konfederacja #lewica #polityka
Pobierz Xefirex - Taka ciekawostka, na którą natknąłem się na Twitterze. Oto pani Agnieszka z...
źródło: Screenshot 2023-10-31 at 20-17-44 xga-1x1-luban-spotkanie-z-poslanka-lewicy-agnieszka-dziemianowicz-bak-1680005160.webp (obraz WEBP 1530×1530 pikseli) Skala (48%)
  • 51
jak nie widzisz w tym hipokryzji,


@Tymajster: może nie widzę w tym hipokryzji bo jej tam nie ma? Tam gdzie widzę hipokryzję tam też potrafię ją wskazać. Może po prostu ktoś Ci kazał widzieć hipokryzję w niej i po prostu powtarzasz bzdury? xD
@aarahon: wybrałeś najgorsze możliwe połączenie oszuście manipulancie. Proszę bardzo pierwszy z brzegu pociąg. Ta hipokrytka powinna jechać po prostu tą godzinę dłużej niż zajmuje jej lot samolotem z całą otoczką. Jest jak księża katoliccy. Uczy jednego a robi drugie. Faktycznie ta godzina została na pewno przez nią bardzo mocno spożytkowana na działania na rzecz kraju. Wcale nie latała tam po prostu do domu.

Jesteś zaślepionym fanatykiem wariatem. Ta hipokrytka jest dosłownie
Pobierz TurboDynamo - @aarahon: wybrałeś najgorsze możliwe połączenie oszuście manipulancie. ...
źródło: IMG_9999
@aarahon: tu masz nawet pociąg który jedzie 3,5 godziny manipulacie. A więc tyle co mniej więcej zajmuje przyjazd na lotnisko i wyjazd z lotniska razem z walizkami i kontrolą bezpieczeństwa. Ta hipokrytka wybierała mniej ekologiczny środek transportu mimo że nie robiło to jej żadnej różnicy w czasie podróży.
Pobierz TurboDynamo - @aarahon: tu masz nawet pociąg który jedzie 3,5 godziny manipulacie. A ...
źródło: IMG_0001
wybrałeś najgorsze możliwe połączenie oszuście manipulancie


@TurboDynamo: ale piecze cię jak Ci się pokazuje że nie masz racji xD

Proszę bardzo pierwszy z brzegu pociąg.


@TurboDynamo: czego łżesz jak pies? xD Przecież widać że pierwszy z brzegu na twoim obrazku jest wyżej xD

Uczy jednego a robi drugie


@TurboDynamo: to podaj źródło - podaj proszę dowód na to iż mówiła ludziom żeby nie latali samolotami jak ona. Czas start.
ale piecze cię jak Ci się pokazuje że nie masz racji xD


@aarahon: nie masz racji i to cię piecze.

czego łżesz jak pies? xD Przecież widać że pierwszy z brzegu na twoim obrazku jest wyżej xD


Masz problemy intelektualne. Chcesz to ci wrzucę jeszcze więcej pociągów jadących poniżej 4 godzin do Wrocławia. Jeżdżą cały dzień. Tutaj masz np jutro rano żeby spędzić cały dzień w domu :)

czyli kłamałeś kiedy
Pobierz TurboDynamo - > ale piecze cię jak Ci się pokazuje że nie masz racji xD 

@aarahon: n...
źródło: IMG_0002
nie masz racji i to cię piecze.


@TurboDynamo: tyle że ja mam rację ;)

Masz problemy intelektualne. Chcesz to ci wrzucę jeszcze więcej pociągów jadących poniżej 4 godzin do Wrocławia.


@TurboDynamo: czyli wybierając każdy bezpośredni pociąg dojadę poniżej 5 godzin?

To pytanie na poważnie? Czy ty jesteś upośledzony?


@TurboDynamo: nie, na poważnie. Jak ja komuś mówię że będzie jechał pięć godzin z Warszawy do Wrocławia to on pojedzie w
tyle że ja mam rację ;)


@aarahon: udowodniłem że nie masz. Żyj w zakłamaniu dalej. EOT

czyli wybierając każdy bezpośredni pociąg dojadę poniżej 5 godzin?

Dojedziesz w 3,5 a jeśli nie rozumiesz to jest o półtorej godziny krócej niż 5 godzin.

Więc jeszcze raz - startując z warszawy o każdej porze z Wawy, zawsze dojedzie się do Wrocławia w czasie poniżej 5 godzin pociągiem? No nie. Ja podaje realny czas przejazdu
udowodniłem że nie masz.


@TurboDynamo: czyli że pociąg który wskazałem ze strony PKP IC nie istnieje? xD

Dojedziesz w 3,5 a jeśli nie rozumiesz to jest o półtorej godziny krócej niż 5 godzin.


@TurboDynamo: Zawsze? Bo ja takiego nie widzę

Dojedziesz w 3,5 a jeśli nie rozumiesz to jest o półtorej godziny krócej niż 5 godzin.


@TurboDynamo: ale nie ma takiego pociągu żeby być trzeciego listopada, przed godziną 11
w 2022 roku tylko 67 krajowych lotów poselskich. Ponoć większość do Wrocławia:


@Xefirex: no i co że poleciała, z nią czy bez niej ten samolot i tak by wystartował nawet całkiem pusty ()