Wpis z mikrobloga

  • 2
@Inevera: Dzieki.

Wczoraj przyjechał Ojciec... i po obejrzeniu oryginałów i sprawdzeniu jak wygląda to wrzucone do sieci, opierdzielił mnie, że kompletnie nie umiem robić zdjęć. Że oświetlenie nie prawidłowe, że wyglądają jak brudne. I generalnie dostałem pouczenie, że lenistwem działam na swoją niekorzyść.
Dlatego poniżej ten sam obrazek, ale nie fotografowany telefonem tylko zeskanowany.
smiech2 - @Inevera: Dzieki.

Wczoraj przyjechał Ojciec... i po obejrzeniu oryginałów ...

źródło: 31_fire_2

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 2
faktycznie zeskanowany lepiej


@Inevera: Ojciec jest amatorem fotografii. Więc ma swoją drukarkę do zdjęć, swój super skaner itp.
Tutaj się dowiedziałem: "Jak to tylko 300DPI? Przecież w specyfikacji podają, że Twój skaner ma 600DPI, więc coś tam nie tak masz ustawione."
Jestem ciekaw, czy się dzisiaj właduje do piwnicy i będzie szukał ustawień, żeby mi to zmienić. ( ͡º ͜ʖ͡º)

I jeszcze jako ciekawostka - poprosiłem
smiech2 - >faktycznie zeskanowany lepiej

@Inevera: Ojciec jest amatorem fotografii. ...

źródło: OIG._DTTa

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 1
i jak tu konkurować z takim AI które w pare chwil tworzy takie coś


@Silver86: AI nie narysuje tego farbami olejnymi - możesz dostać skan, ale fizycznie nie dostaniesz obrazu.
Druga sprawa, ze AI nie wymyśli zabawnego obrazka, kompozycji i innych tego typu rzeczy.
Natomiast w kwestii grafiki komputerowej, to faktycznie jest to obszar, gdzie AI ma pole do popisu. Nadal jednak pomysł jest ludzki. Więc zakładam, że tu dojdziemy do
  • Odpowiedz