Wpis z mikrobloga

Karma wróciła!
Wracałem sobie dziś na spokojnie z przejażdżki #szosa i wydarzyła się standardowa sytuacja, kierowca nie zatrzymał się na przejeździe dla rowerzystów i prawie we mnie wjechał. Pech ( dla niego) chciał, że obok stali policjanci i jeden to zauważył. Od razu go zatrzymał i kazał zjechać na pobocze XD.
Kierowca prawdopodobnie był tak nieogarnięty, że nie widział tych policjantów bo stali przy tym swoim tajniackmi BMW wypisując mandat innemu kierowcy. No, ale wracając do sedna, samochód zjechał na pobocze, policjant do mnie czy wszystko ok i że on wszystko widział i kierowca dostanie nauczkę :D, bez #!$%@? podszedł do kierowcy i mówi " PANIE KIEROWCO TO BĘDZIE DZIŚ 1500 zł 10 pkt" Ja szok i niedowierzenie, aż mnie zabolało jak usłyszałem kwotę tego mandatu xD
Elegancko wypisał mu mandat, a ja z ogromnym bananem wróciłem sobie domku. Nigdy się tak nie cieszyłem z cudzego nieszczęścia XD
Wspaniały to był dzień nie zapomnę go nigdy #rower #samochody
PS: Uprzedzając - byłem doskonale oświetlony, byłem na przejeździe pierwszy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 12
  • Odpowiedz
@Kanye__West: a po tym aż stare baby klaskały uszami przy przejściu dla pieszych ( ͡° ͜ʖ ͡°)

pewnie zapieprzałeś ścieżką żeby ci kadencja nie spadła i wbiłeś się na pasy z godmode myśląc, że fizyka cię nie dotyczy i sprułeś się, że samochód nie stanął dęba w miejscu a milicjant jak zwykle zwietrzył kaskę i wyrobienie normy to poleciał wlepić mandat ( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz
  • 0
@Catmmando: po prostu na tym odcinku (Wrocław) cały czas jest fajna ścieżka rowerowa.
Życie nauczyło żeby zawsze uważać i nigdy nigdzie nie wjeżdżać na pełnej nawet jak się ma 100% pierwszeństwo ;) jechałem sobie na chillku, bo jazda w tlenie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@inzynier_robert staram się jeździć ddrem i o ile jadę na "trening" to nie mam z tym problemu w 99% przypadków i wiem gdzie mam jechać żeby nie było ani ddru ani aut którym bym utrudniał życie, ale jak jadę do biura to mnie trafia jak jadąc spacerowym tempem mam kilka wymuszeń na trasie, ale niestety potem znowu nie chce być #!$%@? i jadę ale na szczęście takie komentarze i na starość człowiek
  • Odpowiedz