Wpis z mikrobloga

W ogóle taka rozkmina.
Ja wiem że jest jeszcze dużo siana z High League bo z tego co wiem to nawet 5% nie stracili gotówki ale jaka jest szansa że zepną się im te 2 gale na tyle by zrobić trzecią. Jeśli wyjdą na tych dwóch galach na 0 to powinni po nogach tam widzów całować.
Po 1 wpadce na pewno się zabezpieczyli umowami z dostawcą ale 2 gala działała jeszcze gorzej niż 1. Tzn nie działała wcale nawet do 1 w nocy.
Działała tylko za granicą albo z włączonym VPN - Polacy tfu, reszta świata ok. Ewidentnie wiedzieli gdzie jest problem, musieli do tego przecież dojść. High League nigdy nie miało takich problemów bo korzystali z tego co Fame czy Prime, zachciało im się iść na swoje i popłyną drugą galę z rzędu.
Teraz ponowię moje pytanie, po wypłatach dla zawodników za Clout 1 i teraz za Clout 2, czy będzie ich stać na Clout 3?
Clout 2 już i tak w dużym stopniu było oglądane za darmo po reklamacjach za Clout 1 a teraz dojdą kolejne reklamacje (pewnie tylko osoby które kupowały PPV dostaną jakąś szansę, Ci co zapłacili za "jedynkę" i teraz dostali za darmo, już kolejnej reklamacji pewnie nie będą mogli zrobić)
#famemma #cloutmma
  • 9
  • Odpowiedz
@MrBeast: ale co ma się spinać? tu nie chodzi o utrzymywanie się z ppv. High league już to dostatecznie udowodniło ( ͡° ͡°)
Czeczeński budżet jest ogromny i to jest najmniejszy problem.
  • Odpowiedz
zachciało im się iść na swoje


@MrBeast: przecież oni też korzystają z zewnętrznej firmy do obsługi transmisji (która obsługuje Canal+, Player, itp.)
  • Odpowiedz
@MrBeast: Czeczeni kasy maja im wiecej w to właduja tym lepiej( ͡° ͜ʖ ͡°) pewnie ktos sie dogadał i maja bana do dobrego dostawcy ale jak sie tam grupsko przejedzie to na kolejna gale strim będzie smigał
  • Odpowiedz
@CeZ_: w Polsce tak na dobrą sprawę to jest chyba jedna firma, która jest w stanie obsłużyć taką ilość ppv na dobrym poziomie, niestety z jakiś tam względów ta firma i clout nie chcą ze sobą współpracować, ot tyle.
  • Odpowiedz