Wpis z mikrobloga

próbowałem skorzystać z rankomatu ale podaje mi


@maciej__: Ja zawsze przedłużam od nich bo znajduje mi zawsze droższe oferty. a nie chce mi się wypowiadać oferty i babrać w papierologii
  • Odpowiedz
  • 1
@jadalny_kasztan typie, przeglądam, tylko mogę coś przeoczyć i dlatego poprosiłem o rekomendacje. Twoje komentarze akurat są jednymi z bardziej bezwartościowych jakie tu widziałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@maciej__: w mbanku jest calkiem ok oferta ubezpieczneia nieruchomosci, z ubezpieczeniem na zycie jest gorzej (ale jest wymagane od nich)
Ogolnie moim zdaniem warto zostawic to z mbanku bo masz wszystko w jednym miejscu i niczym wiecej sie nie musisz przejmowac (tym bardziej ze to nie sa tysiace w skali roku tylko raczej kilka stowek)
  • Odpowiedz
próbowałem skorzystać z rankomatu ale podaje mi tylko droższe polisy


@maciej__: Ale Ty wiesz, że ubezpieczenia majątkowe to nie jest OC które reguluje ustawa?
I bardzo często za ceną idzie też zakres ubezpieczenia? Ubezpieczenie domu to ostatnie ubezpieczenie w którym sugerowałbym się tylko ceną.

w mbanku jest calkiem ok oferta ubezpieczneia nieruchomosci


@zuligarson: W sensie ceny czy zakresu? Czy tylko tak obstawiasz bo jest tanio ale OWU nie sprawdzałeś :D
  • Odpowiedz
@sayanek: przed podpisaniem sprawdzałem i ceny i owo, teraz juz szczegolow nie pamietam.. Wybralem mbank czyli z moich "sprawdzeń" wynika ze byla najbardziej optymalna (czas/cena/owu)
  • Odpowiedz