Wpis z mikrobloga

Tak z 1,5 roku temu kupiłam myszkę logitecha g305 lightspeed. Od prawie dwóch tygodni walczę z dwuklikiem- próbowałam czyścić sprężonym powietrzem (nie rozkładałam jej, tylko odciągałam klawisz do góry), wymieniłam baterie, napisałam skrypt w g hubie i paru innych sposobów. Chciałam się zapytać, czy ktoś z was próbował oddać myszkę z dwuklikiem na gwarancję? Jeśli tak, to czy przyjęli ją wam, czy serwis uznał, że dwuklik to naturalny wynik użytkowania albo wina użytkownika? Albo czy znacie jakiś skuteczny sposób na dwuklik?

#logitech #myszka #komputery
  • 8
  • Odpowiedz
@Iribell: mam logitecha G600, ten sam problem, zgłosiłem, to tylko zapytali o adres, wysłali nową bez odesłania nawet popsutej
  • Odpowiedz
  • 0
@wypokowy_expert: Mogłam to trochę źle ująć, ale chodzi mi o przekroczenie żywotności kliknięć, co można zwalić na użytkownika (nieodpowiednie użytkowanie) i przez to nie serwisować/ wymienić. Nigdy nie korzystałam z serwisu logitecha, a są firmy, które by coś takiego uznały.
  • Odpowiedz
  • 0
@wypokowy_expert: Ta ma 10 milionów kliknięć zadeklarowane, ale jest gamingowa, więc aktywne użytkowanie w teorii nie powinno dziwić. Pracowałeś w serwisie logitecha, że masz takie informacje?
  • Odpowiedz