Wpis z mikrobloga

#izrael #palestyna #wojna
Czy wy też obserwujecie efektywne zaostrzanie się dyskursu na wykopie odnośnie konfliktu arabsko-żymskiego? Dzieje się tak, jak mówiłem. W dniu 7.10.2023 jeszcze na zachodnich portalach narracja była praktycznie tylko proarabska w tym konflikcie - to był szabas. Kolejnego dnia wiele portali na zachodzie zaczęło masowo usuwać narrację proarabską i masowo się uruchomiła propaganda żymska. Oficjalnie, po wyborach w Polsce tj. wraz z zakończeniem operacji Neon(gdzie nie tylko przywożono Polaków z Izraela, ale wieziono ludzi w drugą stronę) narracja prożymska na polskich portalach jest już wszechobecna - od towarzyszy kraśkova po lisenko. Są stosowane wyświechtane chwyty populistyczno-proizraelskie (najpierw stosowane na zachodnich portalach już od 8.10, a także i teraz na wykopie) jak "starożytność" czy "izraelska cywilizacja zachodu" oraz pełna dehumanizacja wroga w postaci mieszkających tam od 1000 lat Arabów. Do tego dochodzi pełne negowanie przyczyn ekstremizmu islamskiego jakoby wbudowanego tylko w islam i negacja przyczyn emigracji islamskiej do Europy. Narracja syjonistyczna jest jakby ta sytuacja nic, a nic nie była spowodowana włożeniem kija w gniazdo szerszeni na bliskim wschodzie przez UK w postaci Izraela. Do tego nastąpiło całkowite zapomnienie o powstaniach arabskich przeciwko Imperium Osmańskiemu i Wielkiej Brytanii w Palestynie, gdzie nikt nie chce słyszeć, że żadna organizacja żymska nie walczyła o Izrael od 100 roku NE do 1900 NE. A takie zachowanie oznacza praktycznie zrzeczenie się praw do "swojej" ziemi. Zakazane już niedługo będzie wspominanie, że jeśli kilkadziesiąt razy różni ludzie dają Ci w pysk, to może problem nie jest z nimi, ale z tobą(mowa o wielokrotnych wypędzeniach)?
Za miesiąc nikt nie będzie mógł mówić o złym Izraelu w Polsce - chociaż to już teraz występuje. Poczekajcie, aż w pełni komórka na Krzywickiego aktywuje swoje siły i przeprowadzi szkolenia.
Pamiętajcie kto siedzi za narracją prożymską. Ci ludzie żądają najazdu islamskiego na Europę i rozlewu krwi w Europie.
zomos - #izrael #palestyna #wojna
Czy wy też obserwujecie efektywne zaostrzanie się d...

źródło: IDF_trolls

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
to może problem nie jest z nimi, ale z tobą(mowa o wielokrotnych wypędzeniach)?


@zomos: za takie pytaniue gosc dostał pół roku w zawiasach
  • Odpowiedz
  • 1
@Lewacka_zydokomuna: cywilizowany świat czyli te 1.5 mld ludzi, którzy tracą na znaczeniu w obliczu wzrostu reszty 6.5mld? Zachód przestał być pępkiem świata. I należy to zrozumieć by pójść dalej.
  • Odpowiedz
@zomos: Mnie akurat nikt nie musiał opłacać. Byłam w Izraelu i Gazie kilka lat temu i to mi wystarczy, by podtrzymywać swoje zdanie. Konflikt nie jest łatwy w ocenie i jak ktoś mówi o biednych Palestyńczykach to zawsze się zastanawiam skąd taki prosty osąd sytuacji skoro nawet sami Palestyńczycy mówią o ludziach z Gazy źle.
  • Odpowiedz
Zachód przestał być pępkiem świata. I należy to zrozumieć by pójść dalej.


@zomos: To idź liż buty jakimś chińczykom, arabom i hindusom. Dalej USA jest najsilniejsze i narzuca światu swoją wizję, a przy tym 3światowcy gówno mogą zrobić. Jak tacy odważni to niech rzucą rękawicę USA XD
  • Odpowiedz
  • 1
@peszek_leszek: Ale ja wiem że indoktrynacyjny Taglit jest darmowy. Tego nie musisz mi przedstawiać. Ja mówię o konflikcie arabsko-palestyńskim gdzie więcej racji jest po stronie arabskiej a jedyną zaletą syjonistów jest trzymanie finansów zachodu za jaja.
  • Odpowiedz
@zomos: No i o tym mówiłem żałosny podnóżek, który skonfrontowany z prawdą odpowiada "Chyba ty" niczym dziecko z przedszkola. Wiara w to że za wszystko odpowiadają żydzi, odrzucając przy tym takie siły antyzachodnie jak Rosja, Chiny i arabowie, a na dodatek chcesz żeby to oni rządzili światem. Żałosne.
  • Odpowiedz
@zomos: Za czasów złotej ery foliarstwa było tak że lewactwo było oczywiście za żydami, bezgranicznie zero wglądu czasami przedostawały się strzępy informacji jak gnębio ordoksów czy wysadzają palestyńczykom domy.
Teraz jest taki problem że w USA jest mnóstwo chrześcijańskich syjonistów czyli największe zbydlęcenie ideologiczne jakie istnieje w Chrześcijaństwie i sporo z nich dałoby się pokroić żeby Żydów przedstawić wyłącznie w dobrym świetle. Taki żydowski nacjonalizm....
Dla nas bardzo niedobrze bo rosyjskie
  • Odpowiedz