Wpis z mikrobloga

@Portes: nic tak nie cieszy jak prawilne kibolskie ścierwa upokarzane publicznie. Tyson Kuźma, Denis Lady Boy - jak trzeba bic dzieci za szaliki to sztywniutko, jak ktoś większy i wprawiony to leżą i kwiczą (Kuźma) albo #!$%@? (Lady Boy). Tfu
  • Odpowiedz
@Nikczemnik: Jak się okazuje, że nie możesz komuś sprzedać petardy z flanki albo butelką w potylicę to większość tego kibolskiego ustrojstwa nie jest żadnym fajterem. Mięśnie napompowane nitrobulonem ostatnio rozciągnięte kiedy zakuwano go za plecami po zadymie na warszawskiej żylecie.
  • Odpowiedz
na warszawskiej żylecie.


@Grzabek: Elana Toruń i Żyleta? No no, ciekawe xD I co to ten magiczny nitrobulon? Chyba chodziło Ci o niegdyś "magiczny" Nitrobolon, który jest zwykłym suplementem zawierającym kreatynę, argininę i cytrulinę. Jeez, doinformuj się zanim zaczniesz pisać takie pierdy w internecie xD Tam są grane sterydy i cykl testa, a nie takie pitu pitu.
  • Odpowiedz
@XpedobearX: Nie mam czasu robić riserczu jakiegoś patusa, domyślam się, że Ty równiesz wiesz co mam na myśli bez ww poprawek ale szanuje w opór, że Ty masz na to czas.
  • Odpowiedz
@XpedobearX: Ale przecież zrozumiałeś co mam na myśli. Mój wpis miał mieć charakter żartobliwy a nie sumiennie wykonanych badań stanu cywilno-prawnego ww patusa. Komedia nie wymaga fact checkingu
  • Odpowiedz