Wpis z mikrobloga

Szukam jakiejś gry strategicznej/ekonomicznej, gdzie można budować #!$%@? łańcuchy dostaw, optymalizować, tworzyć imperium handlowe, w skrócie logistyka + optymalizacja. Coś jak Anno 1800 na przykład, ale Anno już na pamięć znam. Ostatnio wkręciłem się w against the storm, ale też już za łatwo.

#gry #anno #strategie #pcmasterrace
  • 12
  • Odpowiedz
@nieczytamradia: właśnie factorio mam na liście, bo o dziwo, w to jeszcze nie grałem. Mam jakąś nieuzasadnioną niechęć do tej gry, nie wiem dlaczego, ale próbuję się jakoś przekonać i dać szansę, bo podejrzewam, że się wciągnę.

@Szyna1 o, któraś konkretna? 4 będzie ok?
  • Odpowiedz
Mam jakąś nieuzasadnioną niechęć do tej gry


@Przegrywek123: Może dlatego że grafika brzydka? Albo dlatego że nigdy nie jest na wyprzedażach?

Prawda jest taka że z tym drugim to mają rację. Gra nigdy nie była na przecenie, nie ma żadnych zabezpieczeń DRM więc spiracenie jej jest banalnie proste, ale pomimo tego sprzedaje się naprawdę dobrze.

A dlaczego? Bo ta gra jest po prostu aż tak dobra. Dobry produkt obroni się sam,
  • Odpowiedz
@Przegrywek123: Słyszałem, że seria Victoria to dość zaawansowane strategie ekonomiczne ale to chyba bardziej makro. Nie znam szczegółów, nie próbowałem. Są od Paradoxu więc masz gwarancję jakości.
  • Odpowiedz
Mam jakąś nieuzasadnioną niechęć do tej gry, nie wiem dlaczego


@Przegrywek123: miałem tak samo, jakoś odrzucało mnie budowanie fabryki i grafika.
Skończyło się na wbiciu ~1000h więc polecam
jednak spróbować xD
  • Odpowiedz