Wpis z mikrobloga

#famemma Szybko ściągnąłem z YT waleczkę Najman vs Cios i przeanalizowałem klatka po klatce ciosy w tej walce i orzekam, że Cesarz został oszukany. Na 16 ciosów, które wyprowadził:
cios #4 był blisko bycia nielegalnym, ale skończyło się na obcierce
ciosy #13 i #14 mimo, że mogą się wydawać nielegalne, bo dokładnym przeanalizowaniu ułożenia głowy ciosa, są jednak legalne
ciosy #15 i #16 rzeczywiście były w tył głowy, ale one gówno warzyły, tam najman się zamachiwał z mocno niekomfortowej pozycji i może z 30 cm miał zamachu, to nie miało prawa ważyć

tldr; Tylko 2 z 16 ciosów były nielegalne, a na dodatek te 2 ciosy były słabe i wyprowadzone z bardzo niekomfortowej pozycji, jeżeli Adrianowi Ciotowi zarkęciło się w głowie to od poprzednich 14 ciosów w ucho.
Kisioj - #famemma Szybko ściągnąłem z YT waleczkę Najman vs Cios i przeanalizowałem k...

źródło: najmanVSciot

Pobierz
  • 16
@Kisioj: Ogladasz ze zlej kamery. Wejdz sobie na stronki gdzie jest VOD i tam jest powtorka z kamery prosto na glowe ciosa, juz na sam koniec zaraz przed wejsciem kolejnej walki.
  • 0
@RafDan: wiesz co to KOTS? organizacja, gdzie bicie w tym głowy jest dozwolone i się tam #!$%@?ą po tyle głowy ile wlezie i kaleką nikt od tego nie został
wiesz co to KOTS? organizacja, gdzie bicie w tym głowy jest dozwolone i się tam #!$%@?ą po tyle głowy ile wlezie i kaleką nikt od tego nie został


@Kisioj: aha super. Wiesz polak dostal soccer kicka i tez kaleka nie zostal, ciekawe dlaczego wiec to jest zabronione?

Po przegranej walce w wadze półśredniej z Terrelem Williamsem bokser Prichard Colon trafił do szpitala, gdzie walczy o życie – poinformował jego promotor. To
RafDan - >wiesz co to KOTS? organizacja, gdzie bicie w tym głowy jest dozwolone i się...

źródło: r

Pobierz
  • 0
@RafDan:

Po przegranej walce w wadze półśredniej z Terrelem Williamsem bokser Prichard Colon trafił do szpitala, gdzie walczy o życie – poinformował jego promotor. To efekt niezgodnego z przepisami ciosu w tył głowy, który Colon otrzymał w siódmej rundzie.


Czego to ma dowodzić? takie same rzeczy, że bokser trafia do szpitala dzieją się też po ciosach w przód głosy.
@Kisioj: Nacisnij zrodlo screena na dole (r) i kliknij na srodek to bedzie duzo i lepiej widac.

Czego to ma dowodzić? takie same rzeczy, że bokser trafia do szpitala dzieją się też po ciosach w przód głosy.


To że potylica jest miękka i mocny cios może Cię zabić, albo przerwać Ci kręg, dlatego nie jest dozwolony. Z przodu masz twarde kości czaszki więc jest o to dużo trudniej.

Chcesz się kłócić
@Kisioj: @RafDan Haha ty lamusie ty sie wszedzie klocisz o to samo, widze, ze zajety z ciebie czlowiek.
Zasady sa takie:
https://www.abcboxing.com/wp-content/uploads/2020/02/unified-rules-mma-2019.pdf

Strikes to the spine or the back of the head. The spine includes the tailbone. The back of the head is defined as the area starting at the crown of the head and running directly down the centerline of the head with a one inch variance to each side.
@Zieew: zlałem Cię na PW, to tak Cię to boli że teraz się prujesz pod innym tematem? xD

Wyzywasz mnie od lamusów? Widać jak psycha siada od sterdyów patusie.

Tak, Silva się nie zna, Kornik się nie zna, sędziowie się nie znają, film zmanipulowany, Zieew patus po sterydach prawdę Ci powie xD

Pruj się dalej o atencje, może Ci poświęcę jeszcze pare minut jak ładnie wyskomlesz ;)