Wpis z mikrobloga

Szukam rodziny do Apple One z dodatkowym 2tb (2,2tb) lub 200gb(400gb) czy ktoś ma wolne miejsce? (Ustawie stały przelew co miesiąc)

  • 8
@xxxkowal: rodzina w Apple może sprawdzać całą listę swoich urządzeń, odtwarzać dźwięk na iPhone, włączać tryb utracony... dodatkowo wszystkie zakupy (appki, subskrypcje) robione przez członków są finansowane z karty założyciela rodziny...
także to raczej opcja dla prawdziwych rodzin albo zaufanych ziomków, a nie jak w Spotify czy YT Premium
  • 0
@kabzior: lol serio tak o mozna wlaczyc sobie tryb utracony komuś w telefonie? XD Aż mi się nie chce wierzyć w to. Dodatkowo appki finansowane z karty zalozyciela rodziny, ale na pewno zalozyciel dostaje komunikat/prosbe o zakup a nie po cichu to sie dzieje...

jak widzisz na zdjeciu, jakies brednie piszesz, ale dobra proba zniechęcenia :)
xxxkowal - @kabzior: lol serio tak o mozna wlaczyc sobie tryb utracony komuś w telefo...

źródło: testesttetetet

Pobierz
@xxxkowal: nie komuś tylko członkom rodziny, tak to zostało zaprojektowane, możesz bez hasła odtwarzać dźwięk i włączać tryb utracony, a znając hasło zdalnie wymazać urządzenie. wrzuć w google i zobaczysz.
co do zakupów - nie pojawia się żadna prośba, ja jestem założycielem rodziny, różowa kupiła sobie iCloud i dowiedziałem się z faktury. a nawet gdyby przychodziła prośba - płatność automatycznie idzie przez konto właściciela rodziny, będziesz za każdym razem prosił obcą
  • 0
omatycznie idzie przez konto właściciela rodziny, będziesz za każdym razem prosił obcą osobę żeby jej oddać kasę za zakup? wątpię żeby ktoś się na to zgodził...


@kabzior: Możesz wyłączyć udostępnienie płatności :) a jezeli ktos bedzie wlaczal dzwiek czy wprowadzal w tryb utracony to taka osobe sie wyrzuci.