Wpis z mikrobloga

@eragonn14: Już się nawet z von der Leyen spotkał. Nic innego formalnie więcej nie może, dopóki nie obejmie steru w rządzie. Nie wiem, czego więcej oni oczekują, jak nic więcej od strony prawnej nie ma możliwości zrobić, oprócz kurtuazyjnych nieoficjalnych wizyt, podczas których może szepnąć słówko do odpowiednich uszu.
myśle, ze każdy, kto ma więcej niż dwie szare komórki nie odebrał tego dosłownie, bo wiadomo, ze tego nie da się w dzień zrobić,


@somskia: no wiadomo, wyrwane z kontekstu xD
Skoro wiadomo, że nie da się tego zrobić dzień ponwyborach to po co złożył taka obietnice, podkreślając, że to zrobi? Mógł powiedzieć prawdę.
Ale.wtedy nie każdy idiota by na niego zagłosowali.
Wyborcy PO jak nie plujesz w ryj, to jest
@gnt_1: Tak będzie morawiecki, ale najpewniej nie dostanie wotum zaufania. Fakt jest taki, że Tusk nie wygrał i nie jest premierem, więc już w tym momencie jego obietnica jest nieważna. Ale ryży i tak to zrobi ¯\(ツ)/¯ wipler po prostu zrobił z siebie matoła, bo czas antenowy dla trzecioligowca takiego jak on jest cenny, jego wypowiedzi są czysto propisowskie, a naprawdne mógłby powiedzieć coś merytorycznego, za czym poszliby przyszli wyborcy k0nfy.
Już się nawet z von der Leyen spotkał. Nic innego formalnie więcej nie może, dopóki nie obejmie steru w rządzie. Nie wiem, czego więcej oni oczekują, jak nic więcej od strony prawnej nie ma możliwości zrobić, oprócz kurtuazyjnych nieoficjalnych wizyt, podczas których może szepnąć słówko do odpowiednich uszu.


@Mtsen: to jest robione pod średnio rozgarnięty elektorat konfederacji. Jak konfederata coś takiego usłyszy od don wiplera to klaska uszami ze opozycja znowu
@somskia ci sami niby myślący ludzie o likwidacji pit, ZUS, etc, etc o której mówił memcen już tak nie odbierali tego, ale wiadomo to stan umysłu, swoisty dualizm postrzegania

@PiccoloGrande: myśle, ze każdy, kto ma więcej niż dwie szare komórki nie odebrał tego dosłownie, bo wiadomo, ze tego nie da się w dzień zrobić, ale No pisowcy to stan umysłu i oni myślą, ze podatków nie płaca, wiec w sumie mnie
Skoro wiadomo, że nie da się tego zrobić dzień ponwyborach to po co złożył taka obietnice, podkreślając, że to zrobi?


@11mac11: Bo wyborcy Po pomimo tego, ze sa w wiekszosci juz emerytami to zachowuja sie infantylnie jak naiwne dzieci. Rudy dobrze wiedzial do kogo mowil. Jak widzisz juz go bronia xD
@PiccoloGrande: Mógł powiedzieć że niezwłocznie te pieniądze będą odblokowywane a nie że następnego dnia.

Pie...lił co mu ślina na język przyniesie a potem ludzie muszą za niego tłumaczyć że to metafora, że wiadomo było że ściemnia, że użył przenośni albo nie wiem fantasy dla lepszego sortu, bla, bla, bla, nieustanny festiwal spitolenia politykierów.
@M4rcinS dobrze wiesz że o innej wypowiedzi mówię i o reakcjach na nią, nie o programie konfederacji. ale rozumiem że jak Donald manipuluje to jest metafizyka, a jak ktoś inny to zbrodnia xD