Wpis z mikrobloga

Pamiętacie serial "Na dobre i na złe"
W czasach prime tego serialu, czyli z jakieś 20 lat temu, byli, #!$%@?, ludzie którzy myśleli, że jest to dokument xD i jak mieli jechać na jakąś operację czy coś, to np. mówili dyspozytorom, że oni chcą do Leśnej Góry do doktora Bruno i doktora Burskiego xD
#!$%@?, ale tacy ratownicy medyczni musieli z takich głąbów kisnąć xDDDD
#gimbynieznajo #seriale #zdrowie #lekarz #heheszki
rales - Pamiętacie serial "Na dobre i na złe"
W czasach prime tego serialu, czyli z j...

źródło: 0009D0KZOQN16RBD-C321-F4

Pobierz
  • 46
  • Odpowiedz
@rales: na tym się opierają teraz paradokumenty, że głupki w to wierzą, po co by tworzyć coś takiego jak paradokument? Widzowie to idioci i widać to po tym jak każda stacja ma w ramówce paradokumenty codziennie w prime time
  • Odpowiedz
@rales: mam ziomka co jest dźwiękowcem od wielu lat w Na Wspolnej. Kiedys mi opowiadal historie, ze przy okazji wątku zdrady jednego z bohaterów, jakies 15 lat temu, matka aktora dostalawa telefony od jej kolezanek co to za dziecko wychowala a samego aktora zaczepiali na ulicy ze jest kanalią. Tru story
  • Odpowiedz
na tym się opierają teraz paradokumenty, że głupki w to wierzą


@szuleer: Tu bym się nie zapędzał. Znam masę widzów paradokumentów, którzy zdecydowanie na poważnie ich nie biorą. Cały trik polega na takiej pracy kamer i amatorszczyźnie aktorskiej, aby twój mózg uwierzył, że wygląda to bardziej realistycznie, to historia bardziej wciąga. A czy ktoś to ogląda dla beki czy nie, to już inna sprawa. W sumie chętnie bym zobaczył takie badania,
  • Odpowiedz
@rales Serial z 1999, fakt jest taki, że wówczas dla większości starszych ludzi telewizja, w skali ich życia, była czymś stosunkowo nowym. Większość z nich miała pierwszy telewizor w wieku ok. 60 lat.
Nie byli tak oswojeni, nie wiedzieli może jak przetworzyć te emocje. Do końca nie wiedzieli jak interpretować to co widzą na ekranie.
Myślę że ciężko nam sobie wyobrazić spojrzenie na telewizję ich oczami.

Co prawda do tej pory są
  • Odpowiedz
@rales na szkoleniu z pierwszej pomocy jeden z ratowników opowiadał, że pacjenci zgłaszali na niego skargi jak mówił, że szpital w Leśnej Górze to fikcja. Dostali nawet wytyczne, żeby mówić ludziom, że przepisy wymagają od nich zawiezienia do najbliższego szpitala i unikać tłumaczenia, że doktor Burski nie istnieje
  • Odpowiedz
@rales: Kiedyś kolega mnie zaprowadził ma pokaz suplementów zdrowotnych czy coś takiego. Oczywiście większość starszych ludzi, a pokaz promował aktor Tomasz Stockinger. Jak już się zapewne domyśliliście ponieważ to dr Lubicz z Klanu, a pan doktor na pewno zna dobre suplementy i produkt na pewno jest zdrowy.
  • Odpowiedz
@rales: haha mnie najbardziej #!$%@?ł strzał w ryj jaki ci ludzie dostawali od rzeczywistości kiedy mieli pierwsza styczność z NFZ XD
  • Odpowiedz
mam ziomka co jest dźwiękowcem od wielu lat w Na Wspolnej


@haabero: przy okazji tego serialu, to znam gościa, który mieszkał na Wspólnej. Jak poszedł do urzędu i zapytali go o adres, to babka była przekonana, że on zna tych wszystkich ludzi z tego serialu i to są jego sąsiedzi XD
  • Odpowiedz
@rales: lata temu był scum jak obecnie garnki, tylko że ktoś dzwonił do seniorów i ich umawiał na wizyty do tych doktorów oczywiście z przedpłata za wizytę. Ciekaw ile łącznie hajsu wyłudzili
  • Odpowiedz
@rales: potem bylo jeszcze w11, policjant - kolega ojca opowiada ze w prime tego serialu nie chcieli ich wpuszczac do domow „bo zaznaczali przez telefon ze ma przyjechac w11 bo nikomu innemu nie ufaja/sprawa jest trudna i tylko oni dadza rade”.
  • Odpowiedz
  • 8
potem bylo jeszcze w11


@dorszcz: funfact - jak byłem na wczasach z dziadkami to w hotelu był chłopak z matką, który mi opowiadał, że jego ojciec teraz nagrywał jakiś program i od września będzie leciał na TVN. Ostatniego dnia urlopu, ten ojciec po nich przyjechał. To był Sebastian Wątroba, a miesiąc później TVN zaczął emitować program W-11.
  • Odpowiedz
@rales: a zmijewski to w ogole ma role zycia. Po ojcu mateuszu tez mowil ze ludzie chcieli zeby ich spowiadal albo udzielalu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz