Wpis z mikrobloga

#gaza #palestyna #izrael #wojna #uk #emigracja #valorant #clownworld

Mirki jaka akcja Gram sobie w gre online z koleżanką Brytyjką, czasem gramy też z jakimiś jej znajomymi, ostatnio temat palestyny jest gorący, i słysze że dwie jej koleżanki poruszyły temat gazy więc odzywam sie

"ej widziałyście te auta z palestyńskimi flagami jezdzące po mieście w kolumnie na awaryjnych i trąbiące wszędzie? chyba jestem rasistą bo przestraszyłem sie że zaraz zaczną strzelać" (akcja miała miejsce dokładnie w ten sam dzień kiedy przywódcy hamasu wzywali do ataków terrorystycznych w europie"

na co jedna z nich odpala "ej ale ty wiesz że ja jestem z palestyny?"

nie ukrywam troche mnie zatkało XD ale najlepsze dzieje sie dalej

odpowiadam jej chcąc sprostować swoje słowa o byciu rasistą że chodziło mi tylko o bycie rasistą w znaczeniu że po prostu boje się bandy azjatycko wyglądających osób które w dniu nawoływania do zamachów jeżdżą sobie po mieście na awaryjnych z flagami palestyny i te obrazki wyglądają dokładnie tak jak terroryści mknący przez pustynie z karabinami mordować cywili, mam prawo być przestraszony.

tamta jak sie odpaliła XDD

"TY WIESZ ŻE W PALESTYNIE GINĄ NIEWINNI LUDZIE?!?!?!?"

(ok jakby ku$@!a co to ma wspólnego z tym co przed chwilą powiedziałem)

jakąś mnie tym zirytowała więc jej mówie że hamas ma ponad połowe poparcia w palestynie a niektóre źródła mówią nawet o 70% poparciu a hamas to organizacja terrorystyczna co notabene czyni palestynę państwem terrorystycznym z definicji. mówie jej że nagrania porwanych dzieci i kobiet, gdzie brodaci mężczyźni krzyczą że będą one seksualnymi niewolnicami allaha nie pomagają w przekonaniu opinii publicznej do ich racji. mówię jej że ich walka o wolność nie może opierać się porywaniu gwałceniu i zabijaniu cywili.

oczywiście wspomniałem też że stanowczo nie popieram działań izraela i właściwie to patrząc na to co robią od lat, to on również wpisuje się w definicje państwa terrorystycznego, i że przykro mi że to co się dzieje ma miejsce i że życzę jej ludziom jak najlepiej.

Ta jak sie odpaliła znowu XD Że te nagrania to fejki albo że one są stare i nic nie rozumiem

NO TAK JAK TO STARE NAGRANIE HAMASU MORDUJĄCEGO CYWILI TO SPOKO NIE MA PROBLEMU XDDDD

Już mi sie dyskutować z nią nie chciało wgl zapadła na czacie głosowym grobowa cisza, nagle ona wyszła z gry. Nikt sie nie odzywał, stwierdziłem że ona sie chyba obraziła więc też ide skoro brakuje nam członka drużyny do gry i sie pożegnałem.

Zgadnijcie co, pani XD palestynka mnie usunęła ze znajomych w grze (popłacze sie zarazXD) a koleżanka brytyjka od tamtej pory ciągle znajduje jakąś wymówkę żeby ze mną nie grać. Co za clown world.

zdjęcie troche pic rel bo to postać jaką gra owa palestynka xD
Frygus96 - #gaza #palestyna #izrael #wojna #uk #emigracja #valorant #clownworld

Mirk...

źródło: obraz_2023-10-28_090416269

Pobierz
  • 11
@Frygus96: Nie wiem jak dokładnie było i kto ma racje ale dam ci małą radę. Lepiej nie wypowiadać sie w kwestiach które dotyczą kogoś bezpośrednio a ty znasz sprawę tylko z mediów. Ja sam już się naczytałem jakimi to Ukraincy sa lewakami popierajacymi LGBT albo ostatnio ze Kaczynski to obronca wolnego rynku a Tusk to komunista. Pisane oczywiscie przez amerykanskich konserwatystów znajacych swiat z twittera.
  • 2
@mackbig: Rozumiem że ona jako osoba z palestyny pewnie ma wiele dobrych źródeł informacji ale czy aby na pewno? Ona podobno mieszka od lat w Turcji, więc samo to oznacza już że ona wie tylko to co jej ktoś podeśle, oraz fakty są niestety takie że palestyńczycy, a szerzej muzułmanie są brutalni w swoich zachowaniach i dla nich porywanie dzieci na niewolnice seksualne, czy atak na "niewiernych" na koncercie to zwykła
@Frygus96: jak ktoś chce walczyć o wolność to bierze za cele tylko wojsko,
Tak jak Polacy w powstawaniu warszawskim.

A ciapaci wyrżnęli cały kibuc,
Na sadistic są filmy jak robili rajdy po osiedlu rano i strzelali do samochodów całych rodzin w cywilnych samochodach,
Albo jak ciapaty ruchał porwaną żydówkę w pickupie wśród tłumów innych wrzeszczących ciaptych z Palestyny.
Izrael to najlepsze co spotkało tamten rejon świata, nie nadarmo 20-30% populacji Izraela
@Frygus96
Trzeba jej było uświadomić uświadomić, że ona jako Palestynka #!$%@? wie na temat swojego kraju. Bo ty na wykopie od 3 tygodni zgłębiasz temat i na pewno wiesz dużo więcej od niej. Dobrze, że ją uświadomiłeś, że jest terrorystką z Hamasu, bo ona pewnie zmanipulowana nawet o tym nie wie. Jak to nie bait to ja #!$%@?ę.
Wykopki to nawet matkę 5 dzieci będą pouczać jak się rodzi dzieci. Najbardziej oświecone
  • 0
ale sie zesrałeś, a prawda jest taka że trzeba być umysłowo chorym żeby udawać ze hamas nie jest organizacją terrorystyczną, nie musze mieszkać w rosji żeby wiedzieć ze mają łby sprane ruską propagandą np. no ale twoje dwie szare komórki są zajęte oddychaniem więc nie mogły doprowadzić do tak wysoko posuniętej analizy myślowej.
@Frygus96: śmieci się same wyniosły, sam fakt, że to main Raze już dużo mówi ( ͡° ͜ʖ ͡°), naprawdę, żaden racjonalny człowiek nie będzie wspierał terrorystów którzy porywają i mordują a palestyna i islam to jest świat wrogi ludziom, to jest antycywilizacja, którą można jedynie powstrzymać rakietami, historia to potwierdza, nie dziwię się, że byłeś wystraszony gdy widziałeś co się dzieje w twoim mieście, bo prawie każdy
  • 1
@zalogowany_user: no gosciu mieszkam przy większym sklepie i nagle wjezdza tak ze 20 aut z wielkimi flagami palestyny, na parking w oddali typy wystają z okien i drą pize, jadą na awaryjnych i agresywnie XD skąd mam wiedzieć czy zaraz nie zaczną napierdzielać z automatów? tym bardziej że to totalnie w ten sam dzien w którym hamas nawoływał do ataków w europie co faktycznie sie zdarzyło np w belgii z tego