Wpis z mikrobloga

@crissdepol: wiesz co, spytałabym ludzi z okolicy w której mieszkasz, co polecają.
Osobiście mialam u siebie dwa lata netie, a teraz mam pół roku play i jest porównywalnie, nie odczuwam różnicy. Znam za to osoby co polecają Orange, a inni co mieszkają w innej części miasta odradzają, przez niestabilność łącza.
@crissdepol: zależy od okolicy. Sam u siebie mam moico (polecone przez kumpla) i działa super. Spora część osiedla poszła w Korbank bo wjechał obrotny handlowiec, paru mieszkańców się wkręciło i nagoniło resztę. Potem płakali bo mieli co chwilę awarie w godzinach roboczych i nie dało się pracować z domu.
Przy czym - z tego co wiem to moico kiedyś w mojej okolicy też działało jak gówno ale się zmodernizowali tuż przed
@crissdepol: popytaj sąsiadów. Każda sieć może inaczej działać i mieć inne problemy/awarie w zależności od lokalizacji. Najdokładniej będzie jak zapytasz sąsiadów, jak nie jesteś w stanie to najbliższych klatek.

Pracowałem w Netii, wiem jaki czasami jest rozpiździec z urządzeniami w zależności od lokalizacji.