Wpis z mikrobloga

@ZielonaOdnowa: kumam stary, ale po co mi informacja na temat Twoich personalnych odczuć? Mnie to nie interesuje kompletnie ja tu nie jestem od robienia Ci dobrze, albo miło, ja tu robie swoje czy to Cię skrzywdzi czy uszczęśliwi to mnie najmniej interesuje akurat
z fartem
  • Odpowiedz
@Hissis: zglosze to jako obraze uczuc religijnych, szykuj sie na wizyte policji. W polsce nienuzywa sie pożegnanie "z fartem" ktore jest wyraznie tylko troche zmienionym "z czartem". W Polsce, Polacy, zegnaja sie
Z Bogiem.
  • Odpowiedz
@ZielonaOdnowa: To bierz ilu tam chcesz Tych swoich Polaków, możesz nawet wszystkich wziąć, ja sam będę i zapraszam o 8 rano widzmy się na rynku to zobaczymy czy dalej będziecie takie hojraki jak przez internet
z fartem
  • Odpowiedz
@Hissis: Ja nie mam zamiaru brac udzialu w zadnych walkach grup przestepczych, zwanych chyba "ustawkami" jak mi sie zdaje. Ja informuje Cie o doniesieniu do prokuratury o nekaniu przez ciebie poprzez notoryczna i celowa obraze uczuc religijnych.
Z Bogiem.
  • Odpowiedz
@ZielonaOdnowa: jakie walki, jakich grup, co Tobie cżłowieku w tej opętanej głowie tam szatan melodię nuci to ja nie zrozumiem, bo zrozumieć też nawet nie chcę. Jeżeli dla Ciebie rozmowa z ludźmi jest równoznaczna z jakimiś ustawkami z prokuraturą z nękaniem i obrażaniem to My nie mamy o czym człowieku nawet rozmawiać, ja nie będę kopał się z koniem przecież, z pustego to nalać się nie da jakkolwiek bym się nie
  • Odpowiedz