Wpis z mikrobloga

#kononowicz Ile trzeba mieć subów żeby robić lajty na YT?
Trochę popracowałem nad pomysłem na kanał z lajtami i takie donejty za grosze byłyby spoko IMO. Biorę na lajta np takiego Barneja i wysyłasz donejta z pytaniem dla jego, którego nie może skipnąć a ja pilnuję, żeby odpowiedział. Ńa żywca dzwonimy wszędzie gdzie się da np. do centuara i to nie po to żeby go powyzywać, do proboszcza, wójta, sołtysa z górskiej wioski. Gadamy z Wójcikiem o jego odpałach na tej samej zasadzie, z Kaszewiakiem, jakimiś influ, pytamy Konopskiego dlaczego uważa że Kosno jest pracowoniem Super Expresu, dzwonimy na żywca do prokuratury i słuchamy co tam w sprawie majora, pytamy menela 207 gdzie pracuje i z czego żyje i jak to było z dowodami na nie pobicie :} matki... no milion pomysłów, spontan. I musi być zero cenzury (a jak ktoś wyśle #prokuraturaboners to sprzedam delikwenta naczelnikowi i tyle). Tak bym to widział. plus extraxy liv z sali sądowej albo sprzed sądu itd. Na alkolajty żona nie daje zgody( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 11
@JanBezzebny: nocny dyżur w fabryce, dzięki bogu spokojny. W mediach nie masz czegoś takiego jak weekend: portale i socialmedia publikują 24/7. Wolny dzień odbierasz potem w tyg. W poprzedniej firmie miałem tak w prawie każdy weekend. Teraz już tylko raz w miesiącu, co jest spoko.