Wpis z mikrobloga

  • 0
@dawidczeta: wbiłem dopiero, dopiero teraz zobaczyłem eksplozję.
Nie wiedziałem, że ten dolny cam to kamera 20 km od wydarzeń, bo wygląda to irracjonalnie.

ps. Jestem zdecydowanie za Palestyną i każdemu kto #!$%@?, że Izrael jest dobry rzucam naście argumentów, że tak nie jest.
  • 0
@infidel92: już nie xD

Po prostu oglądałem strima z 3 min i ciagle słyszałem coś, nie widziałem żadnych odbłysków + ta kamera z hospitala mi światopogląd zaburzała xD
  • 0
@infidel92: Cała Palestyna to nie Hamas, a mówienie takich rzeczy jakie rzuca Benjamin na twitterku - jest absurdalne.

Wystarczyłoby, że napisałby to Putin i byłby zbrodniarzem wojennym. Tu jest z kolei tylko #!$%@?, że on to robi w obronie.
W gazie prawie połowa to dzieciaki, a strzelaja do nich jak do zwierzyny. No tragicznie się to ogląda.

Przerażający jest też PR i fakt, że Izrael to główny partner USA, z kolei
@Yakooo: wybacz ale #!$%@? bez sensu, Palestyna to nie hamas? a jak mam uznać reakcje 90% świata Arabskiego który chce żeby tych zakładników #!$%@?ć? albo udaje ze ich nie ma? Proszę Cię.

mówisz o dzieciakach? Dzieciaki o które nikt nie dba, ale to historia na osobny odcinek. (mieszkam w arabskim kraju w Afryce)

idealny przykład to reporter Al-Arabija któremu wczoraj #!$%@? rodzinę, a dzisiaj jak gdyby nic się niestało, wrócił do
  • 0
@infidel92: Palestyna to nie Hamas, otóż to, co sam potwierdziłeś.
Nie wszyscy cywile to Hamas, hamas to tylko mała część kraju. Mówisz, że szkoda Ci cywilów. No widać, że jednak nie bardzo.

Oczywiście, że powstańcy nie brali dzieci, kobiet- a wiesz dlaczego? Może dlatego, że cała struktura dwóch sytuacji jest zupełnie inna.
Powstańcy nie mieli takich możliwości jak Hamas, na terenie Polski, która była okupywana, byli głównie mężczyźni - nie było