Wpis z mikrobloga

@Horvath: praktycznie nic, jak dla mnie jedyna zmiana to system postępu i odblokowywania kolejnych budynków
¯\(ツ)/¯.
Efekt końcowy jest taki, że masz wrażenie grania w wersję Alfa jedynki xD. Bolączki i problemy jedynki nie dość, że nie są zlikwidowane to tylko uwypuklone, a nowości praktycznie brak. Totalny regres.
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@Akatrosh na szybko z tego co widziałem to woda, ścieki i elektryczność jest puszczona ziemia odrazu wraz z drogami, ale pewnie w jedynce był na to jakiś mod. Pozatym ciężko to nazwać jakąś większą zmianą.
  • Odpowiedz
@Horvath: po 4h godzinach spędzonych z różnic względem jedynki na modach to. Prostszy system sprzedawania produktów z specjalnych stref przemysłowych, kable wysokiego napięcia, drzewko postępów i tyle
  • Odpowiedz
@Horvath Nie jestem jakimś znawcą modów ale mi się skrzyżowania i zjazdy z autostrad buduje znacznie lepiej niż z modami z jedynki, choć nie ma tak możliwości szczegółowego ustawiania pasów do skrętów, pierwszeństwa itd.
Dużo naturalniej buduje się autostrady, da się robić pasy rozbiegowe.
Podoba mi że budynki specjalne w końcu mają prawdziwe wymiary i faktycznie elektrownie np wyglądają jak elektrownie itd.
Ruch wydaje się być znacznie sensowniejszy.
Kasa nie spada z
  • Odpowiedz
@Horvath: zmian jest oczywiście więcej, ale to moim zdaniem duperele, a nie coś co nadaje się na kolejną część. Gra z czasem pewnie przegoni jedynkę w zawartości, ale stan początkowy jest opłakany i pusty
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@paul772 przecież mody w citties subskrybuje się poprzez warsztat steam. Sprowadza się to do jednego kliknięcia. Nie mówiąc, że można całe paczki jednym kliknięciem dodać do gry. Chyba, że mówisz o piracie to tam pewnie nie ma tak lekko.
  • Odpowiedz