Wpis z mikrobloga

Nie działa wam #youtube bo któraś z waszych wtyczek została zablokowana a jest ich za dużo żeby dojść która? Czysta #opera na domyślnych ustawieniach nadal walczy i radzi sobie dobrze. Nie za bardzo przepadam za tą przeglądarką (#bojowkafirefox) ale za to muszę ją pochwalić.
  • 5
@aarahon: a nie wiem ja to miałem już od dawna dzięki Enhancer for YouTube. Teraz nic mi nie działa. Do wczoraj jeszcze działały zagnieżdżone video dziś i one się nie wyświetlają więc wróciłem do Opery a rozwiązania poszukam w wolnym czasie
w firefoxie już wprowadzili pływające okienko video z yt?


@aarahon: to to Firefox miał wprowadzać? Myślałem, że to jest opcja YT. Od roku jak nie dłużej to działa (w sensie nie używam bo mnie wkurza, ale parę razy mi się przez przypadek włączyło jakoś).
@Krupier: w operze jest tak że odpalam jakiś film na yt, przechodzę na kartę z wykopem i okienko z yt pojawia się samo na wykopie albo w innej aplikacji, na przykład excelu. Dzieje się to z automatu i jest to funkcjonalność samej opery a nie yt.
aarahon - @Krupier: w operze jest tak że odpalam jakiś film na yt, przechodzę na kart...

źródło: zzzzzzzz1

Pobierz