Wpis z mikrobloga

Jak tak dalej pójdzie to przez pazerność między innymi polaczków którzy są zbyt biedni na płacenie cen z UE w złotówkach i zbyt bogaci i zbyt "moralni" na piractwo to grubas uzna że będziecie za wszystko płacić w dolarach USA.

Ha tfu na wszystkie ameby które nadużywają dobroci grubasa wobec faktycznie biednych krajów przez co ludzie dla których te ceny były przeznaczone poprzez kupowanie prze VPNy. Teraz faktycznie będą musieli wrócić do piractwa a tak to kupowali legalne kopie.

Dumni jesteście z siebie? Jak wam nie pasuje to że jesteśmy w Unii i musimy płacić tyle co Niemiec czy Francuz to już lepiej nie próbujcie zgrywać cnotliwych i wróćcie do piractwa zamiast odbierać faktycznie biednym krajom dostęp do tanich legalnych gier.

Ordynarne piractwo > kupowanie przez VPNy. Taka prawda.

#steam #gry #pcmasterrace
Pobierz supra107 - Jak tak dalej pójdzie to przez pazerność między innymi polaczków którzy są...
źródło: image
  • 28
@ChojaK: Z czego ameby nadużywające VPNów nie chcą aby było taniej o takie marginalne różnice tylko żeby było prawie za darmo, bo najchętniej to by chcieli gry za darmo na Steamie, bo torrenty niewygodne a nie chcą wydawać ani złotówki na gierki więc dążą jak najbliżej to zera.

Ale fakt faktem jest taki że gdyby Valve zrównało wszystkie ceny w okolice dolara to te ameby już by miały niemiłosierny swąd kukli
@vulcanitu: Bo mnie ten proceder po prostu rozwala swoją głupotą. Polaczek jest zbyt biedny żeby płacić za gry tyle co Niemiec bo jest w UE, ale już jest na tyle bogaty że chce się wyzbyć nawyków z czasów komunistycznej/postkomunistycznej biedy i do piractwa nie wróci.

I zamiast tego aktywuje się najgorsza cecha tego narodu czyli kombinatorstwo wszędzie gdzie się da, więc kupuje VPNa na kraje gdzie gry są tańsze, bo w
@L3gion: Jak dla mnie VPNy, konta z Allegro, klucze z G2A i wszystkie inne "alternatywne" źródła za które się płaci są mniej moralne niż piractwo. Bo przy piractwie nikt nie zyskuje i nikt nie traci, ot, pobierasz za darmo gierkę którą ktoś musiał najpierw kupić. Twórca nie zyskuje, ale ty za to nie płacisz. A zawsze może skończyć się tak że ci się spodoba i zapłacisz za nią na Steamie i
@ChomikSon: Nie wiem, wykopki tłumaczą brak spolszczeń tym że polaczki gierki kradno, a nie dlatego że po prostu pełnoprawne spolszczenia już się niektórym nie kalkulują a mieliśmy ich sporo bo były robione przez firmy takie jak CD Projekt czy Cenega kiedy to jeszcze byli sprzedawcami fizycznych kopii, i to w czasach kiedy piractwo było bardziej powszechnie niż teraz, więc czemu nie miałbym zwalać winy na usunięcie tureckich i argentyńskich walut ze
Pobierz supra107 - @ChomikSon: Nie wiem, wykopki tłumaczą brak spolszczeń tym że polaczki gie...
źródło: I bardzo kurwa dobrze - Fanatyk.webm_snapshot_00.03.382
@supra107 ale co ty #!$%@?? Spod kamienia wylazłeś czy co? Gry od poprzedniej generacji są lawinowo tłumaczone na język polski, jest o wiele więcej dubbingów niż kiedykolwiek. Skąd taki tekst, bo ci twojej ulubionej gry nie spolszczyli czy co?
@supra107 ale o co chodzi? Niech ktoś z boku oceni, ale z tego co widzę to sugerujesz że spolszczenia były, ale wtedy kiedy cenega i cdp wydawał fizyczne kopie gier. Albo ja jestem debilem, albo ty.
@ChomikSon @tellet

Absurd tego pier.olenia sięga zenitu xD

Sra w co drugim zdaniu jakimiś polaczkami, a niemieckie strony typu mydealz.de zawalone są wyplusowanymi poradnikami co z jakim VPN-em kupić za grosze.

Bez względu na parytet siły nabywczej, każdy jak będzie miał możliwość mieć taniej produkt, to po niego sięgnie.

Trzeba być ociężałym umysłowo, żeby myśleć, że peso, czy inne Netflixy dotyczą Polski XDDDDDDDD
@supra107 zabawne, że kombinatorzy vpn czują się moralnie wyżej postawieni od piratów. najlepiej to mieć #!$%@? na jakąś narzucaną przez media moralność w sprawie zdobywania gier, bo twórcy indie i wielkie korporacje tracą chlip, chlip. ja tam podchodzę pragmatycznie do tematu - co się da piracę, a gry z denuvo, częstymi updejtami lub multiplayer kupuję po taniości z vpn.
@kurczakos1: Ale widzę że tobie też się podoba narzekanie na mnie, więc przyganiał kocioł garnkowi. Jak taki jesteś lepszy to byś w ogóle nie zwracał na mnie uwagi, ale widać też masz potrzebę wywyższania się. ;)