Wpis z mikrobloga

Moje wrazenia po miesiacu z #xboxseriesx
Background - mialem kiedys 360, ale w 2013 sprzedalem i kupilem PS3. Potem mialem PS4.

Jest szybko. Jest ladnie. Jest plynnie. Jest cicho. To chyba najwieksza roznica miedzy poprzednia a ta generacja. Cala nextgenowosc to nie skok graficzny, a wlasnie elegancja samego sprzetu. Wlacza sie pare sekund, ladowanie jest blyskawiczne, granie w pare gier na raz, bardzo fajna przegladarka. I cisza. Series X jest w porownaniu do mojej PS4 bezglosny i wreszcie pobiera po kablu z predkoscia 900mbit. Co prawda nie do konca polubil sie z moim telewizorem (Philips z 2018) ale to kwestia ustawien.

Oczywix od razu dokupilem Gamepassa i tu moje rozczarowanie - PS Plus tez jest dobry, miedzy dwoma uslugami nie ma wiekszej roznicy. Same gry - brakuje exow, chociaz tak naprawde na PS5 systemsellera jeszcze nie ma. Tyle dobrego, ze wreszcie moge zagrac w Halo o Gears of War.

Kontroler jest ergonomiczny, ale brakuje mu nextgenowosci, pad od PS4 mial pole dotykowe, swiatlo i glosnik.

Nie bede sie czarowal, PS5 i tak kupie, ale najwczesniej na przyszle swieta. Zakup PS5 nie mialby dla mnie sensu, wszystkie exy zaliczylem na PS4.

Plan ogulem jest taki, zeby do sypialni kupic sobie uzywnego Series S (kosztuje tu 150€) i zrobic setup wielopokojowy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Czy zaluje? Nie, ale jezeli nie miales PS4 to nawet sie nie zastanawiaj, bierz PS5. Ja natomiast przez rok testuje xboxa.

#konsole #gry
Basti91 - Moje wrazenia po miesiacu z #xboxseriesx 
Background - mialem kiedys 360, a...

źródło: IMG_20231026_211305

Pobierz
  • 2