Wpis z mikrobloga

Co jest wartego uwagi jeśli chodzi o #enduro do 125cc na kat b? Szukam czegoś używanego i niedrogiego do zabawy po polnych drogach. Ważne, żeby miał homologację bo czasem do roboty też bym skoczył na motorku. Mam zero pojęcia, bo w życiu na jednośladzie nie jeździłem. Na jakie modele zwrócić uwagę, by się nie zrazić? #motocykle125
  • 10
  • Odpowiedz
Jak chcesz moto budżetowe do jazdy rekreacyjnej czasem dojazdówkę, to kup sobie chinola jakiegoś. Np. takie Kayo do 125 cc, 4T ogarniesz nówkę do 6K, a sprzęt jak na twoje potrzeby spokojnie wystarczy. Jakościowo te chinole są teraz już całkiem nieźle, radzą sobie nawet i w trudnych warunkach. No chyba, że chcesz jeździć wyczynowo, latać ostro po torach, lasach, etc. to wtedy polecam jakiś markowy sprzęt typu KTM, czy Yamaszka, ale to
  • Odpowiedz
@Irranus: Jak chcesz sie zrazić to śmiało kupuj chińczyka. Ja na twoim miejscu rozejrzał bym się za Hondą XR 125 albo Yamahą XT 125 idealne sprzęty na początek. Jeżeli masz większy budżet to Yamaha WR 125
  • Odpowiedz
  • 0
@kasztan2112: Nie będę ukrywał, że miliona monet na to nie chcę przeznaczyć - myślałem by zmieścić się całościowo (motocykl + kask+ubranie) w max 8-10k, ale wiadomo im mniej tym lepiej ;) Tylko czy cena 6-8k to jest ruletka wbicia się na minę (czyli typowa "okazja") czy zwykła cena tych motocykli.
Generalnie uważasz, że chińczyki to badziew niewarty uwagi?
Na co patrzeć przy zakupie?
  • Odpowiedz
@Irranus: Masz pełno filmików na youtube na co zwracac uwage przy zakupie. Przed zakupem zobacz sobie ile mniej wiecej kosztują części do motocykla który cie interesuje. Sporo jezdze w terenie i sporo tez widzialem, raczej nie pchał bym się w chinczyka mocowo i jakościowo odstaje od markowych niestety
  • Odpowiedz