Wpis z mikrobloga

Trzeba przyznać, że nowy Pixel 8 Pro robi niesamowite zdjęcia oraz video. Dobrą robotę odwala AI.
Mając 7 Pro tuż po jego premierze pamiętam, że żadnym telefonem wcześniej nie udawało mi się robić tak świetnych fotek bez większych starań; nie musiałem martwić się o słabe światło czy rozmycia w trybie auto. W S23U i #iphone 15 Pro już tak łatwo o to nie jest.

Dobrze, że chociaż ciągle widzę wysyp narzekań na niedociągnięcia u posiadaczy to nie kusi nad zmianą w przyszłości ;) No i brak oficjalnej dystrybucji czy VoXXX w niektórych sieciach u nas to parodia.
#android #pixel #oswiadczeniezdupy
  • 22
  • Odpowiedz
Dobrą robotę odwala AI


@glos_zenady: To AI to pomaga zrobić zdjęcie czy je wygenerować? Optyka + matryca + obróbka nie wystarczą, bo ludzie nagle zapomną jak zrobić dobre zdjęcie.
  • Odpowiedz
@glos_zenady: VoLTE i 5G masz we wszystkich sieciach wiec proszę nie powielać tych bzdur. Nie działa jeszcze po wyciągnięciu z pudełka oficjalnie VoWiFI ale to można bezinwazyjnie włączyć w 5-10 min z łatwymi poradnikami
  • Odpowiedz
@Ceedzik miałem pół roku 7 pro i się nie doczekałem kompletu usług w orange, ja podziękuję. VoLTE wtedy też nie działało, telefon podczas połączenia zrzucał mnie do 3g.

Właśnie to mnie odrzuca od niego - chce żeby działało wszystko po włączeniu, a nie po poradnikach i rootach.
  • Odpowiedz
@glos_zenady też mam Orange i T-Mobile w dual SIM i miałem 6,6 Pro oraz 7 Pro, a teraz Fold i wszystko śmiga bez kombinacji oraz uruchomiłem VoWiFi. Aktualizujesz go w ogóle? Masz pakiet 5G w ofercie i zasięg?
  • Odpowiedz
@glos_zenady: Na pewno ułatwia sprawę do robienia zdjęć takich do albumu, ale martwi mnie trend usuwania możliwości wyłączania całego post-processingu. Nawet w iPhone te ich RAW-y są tym dotknięte. Czasami chce się dokładnie to co wyprodukuje moduł aparatu, ale coraz więcej producentów chyba ma coś do ukrycia :D
  • Odpowiedz
  • 0
też mam Orange i T-Mobile w dual SIM i miałem 6,6 Pro oraz 7 Pro, a teraz Fold i wszystko śmiga bez kombinacji oraz uruchomiłem VoWiFi. Aktualizujesz go w ogóle? Masz pakiet 5G w ofercie i zasięg?


@Ceedzik: tak, miałem 5g i zasięg. Proszę Cię, nie bądź śmieszny bo był ze mną 7 pro kilka miesięcy i bardzo dobrze pamiętam ekscytację w połowie roku gdy na grupie fb ktoś wrzucił poradnik
  • Odpowiedz
@glos_zenady czytaj pajacu ze zrozumieniem. Piszę wyraźnie że VoLTE działa po wyjęciu z pudełka w Pixelach od czerwca 2023 w Polsce u połów z nich od ponad roku. Odblokowanie konieczne jest tylko w wypadku VoWiFi. Nie siej fejków trollu
  • Odpowiedz
@glos_zenady nie pisałem precyzyjnie daty ale pisałem że działa, a ty zaprzeczasz powołując się o nieaktualne informacje sprzed roku. Jaki fanatyku? To ty jesteś tutaj nieobiektywny i próbujesz tutaj narzucić na siłę swoje racje nie powołując się na fakty
  • Odpowiedz
@Ceedzik VoLTE I voWiFi nie działa we wszystkich sieciach na telefonach nie z listy. Tylko w T-Mobile z tego co wiem większość telefonów nawet z nie europejskiej dystrybucji działają normalnie. Inne sieci jak np. Orange nie zezwalają i nic nie zrobisz.
  • Odpowiedz
@asus2786 z tego co wiesz. Masz ten telefon że się wypowiadasz? Tak się składa za ja tak i gadasz bzdury. Od czerwca u wszystkich polskich operatorów wraz z 5G działa VoLTE. Poprzednio działało w połowie wszystkich naszych operatorów opartych na infrastrukturę T-Mobile oraz Play. Jak już wcześniej pisałem - nie gadajcie na temat na które nie macie pojęcia i gdzieś kiedyś o czymś czytaliście.
  • Odpowiedz
@Ceedzik Mówię o maks jednorocznych flagowcach. I przestań się tak pienić, bo ci żyłka pęknie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Akurat w tym siedzę, więc te twoje gadanie to trochę brzmi jak wywyższanie się - ja tu wiem a wy głąby bo gdzieś coś słyszeliście. Jak nie znasz osoby to nie oceniasz.
  • Odpowiedz