Wpis z mikrobloga

  • 18
@Wanzey CO TY LEWAGU GADASZ JA MUSZE SZCZELAC SWOJĄ OSRANA BRONIĄ NA PODWÓRKU BO TO i codzienne strzelaniny w szkołach i na ulicach to jest PRAWDZIWA WOLNOŚĆ
  • Odpowiedz
@Wanzey: Tym i tym się muszą porównywać osoby o pewnych poglądach.
@deziom A jak nie ma pieniędzy na leczenie się w kapitalistycznej służbie zdrowia bo typowe prywatne ubezpieczenie pokrywa 60% kosztów leczenia, to również jest to wolność? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@onucoutkajpysk: rzeczywiście równie łatwo kogoś zgwałcić, co wyciagnąć pistolet i kogoś zastrzelić xd
Noże jakoś nie są zabronione, a też można nimi zabić, ale:
1. przydają się do czegoś innego
2. Nieco trudniej nim zrobić masową masakrę niż bronią.
  • Odpowiedz
@Wanzey: Rozmawiałem dzisiaj w pracy z gościem z US airforce i pytałem jak wygląda kwestia zmiany 2 poprawki do konstytucji. Powiedział, żeby zmienić to potrzeba zgody 26 stanów a tzw "blue states", które są za zmianą jest obecnie ok. 15. Dodatkowo NRA jest lobbowane przez organizacje i kolesi z grubymi portfelami, więc dopóki w takiej strzelaninie nie zginie jakiś polityk, albo ktoś bardzo bogaty to marne szanse na zmianę
  • Odpowiedz
@Zakrentas

rzeczywiście równie łatwo kogoś zgwałcić, co wyciagnąć pistolet i kogoś zastrzelić xd

Noże jakoś nie są zabronione, a też można nimi zabić, ale:

przydają się do czegoś innego
Nieco trudniej nim zrobić masową masakrę niż bronią

Najbardziej #!$%@? mnie to że trzeba to komuś tłumaczyć.
  • Odpowiedz
@Wanzey:

Porównywanie penisa który jest niezbędny do reprodukcji do amerykańskiej obsesji na punkcie broni XD bruh


listen here cuck, gdyby nie broń to takie coś jak stany zjednoczone nigdy by nie powstało, ale #!$%@? lojalista tego nie potrafi pojąć ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
zalogowany_user - @Wanzey: 
Porównywanie penisa który jest niezbędny do reprodukcji d...

źródło: 8

Pobierz
  • Odpowiedz
A nie było tam Islandii?


@Defined: Dlaczego wybrałeś Islandię w której każdy człowiek to praktycznie rodzina, a nie na przykład taką Szwajcarię do której bardzo często się tasujecie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz